Lešenári pozor! - Nórsko - skvelé podmienky !

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Nórsko
Mzdové podmienky (brutto)
195 - 210 NOK = 19.50 - 21 €/ hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- montáž fasádneho lešenia

Vyžadované sú:
- pozitívne referencie od predchádzajúcich zamestnávateľov
- Nórske osvedčenie pre montáž lešenia §46/§17 a skúsenosti z Nórska
- komunikačné zručnosti v angličtine

- atraktívny plat - 195 - 210 NOK brutto/hod.
- legálne zamestnanie na základe zmluvy na dobu určitú v súlade s ustanoveniami nórskeho Zákonníka práce
- dohoda zaručujúca rovnaké podmienky zamestnania a mzdy, aké sa v súčasnosti vyžadujú na nórskom stavebnom trhu
- náhrada cestovných nákladov do práce a z práce
- dlhodobé projekty
- úplné zdravotné a úrazové poistenie, dôchodkové príspevky, prídavok na deti a pod.
- pomoc s ubytovaním
- možnosť použiť dovolenkové náhrady (12%)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Práca pre viac spoločností, ktoré sa zaoberajú stavebným priemyslom, situované v Nórsku. Mestá Tromso, Oslo, Bergen

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Požadované dokumenty:

PROSÍME ZASLAŤ CV v Aj.
POTVRDENIE ZAMESTNANIA - písomné alebo ústne (uviesť kontakt a meno )

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3756764  Dátum zverejnenia: 6.9.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 195 - 210 NOK = 19.50 - 21 €/ hod.