Hľadáme daňového špecialistu! Ak si to ty, pošli CV! (Vhodné aj pre absolventov)

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
od 1100€/brutto (na základe skúseností)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, medzinárodnú spoločnosť hľadáme vhodného a zodpovedného človeka, ktorého vášňou sú čísla a rád by pracoval s daňami. Ak máš záujem pohybovať sa v účtovníckej sfére a zároveň sa neustále rozvíjať a učiť nové veci, hľadáme práve Teba!

- Príprava daňových priznaní, zodpovednosť za ich včasné podanie, Intrastat, reporty súvisiace s DPH
- Dohľad nad platbami DPH
- Zosúladenie platieb s DPH
- Komunikácia s daňovými a štatistickými úradmi
- Riadenie daňových auditov, spolupráca s daňovými inšpektormi

- 13. plat
- Finančný bonus za referenciu vhodného kandidáta
- Extra príspevok na stravné lístky
- Cafeteria benefit system
- 5 sick days za rok
- Home office

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Chemický priemysel, výroba farmaceutických výrobkov

Medzinárodná spoločnosť pôsobiaca v spotrebiteľskom a priemyselnom odvetví.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonómia, účtovníctvo, finančníctvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Vzdelanie v oblasti daní, financií, účtovníctva alebo ekonómie
- Skúsenosti s programom SAP výhodou
- Skúsenosti s Excelom výhodou
- Orientácia na detail
- Túžba učiť sa a rozvíjať sa
- Komunikácia a analytické zručnosti

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.
Našou hlavnou úlohou je ľuďom zabezpečiť prácu a spoločnostiam talenty, ktoré sú nevyhnutné pre prosperujúce spoločnosti.

Riešime potreby našich klientov v oblasti riadenia ľudských zdrojov a zároveň dávame uchádzačom a agentúrnym zamestnancom šancu profesijného aj mimo-profesijného rozvoja.

Máme širokú sieť pobočiek a kancelárií po celej krajine. Prítomnosť v jednotlivých regiónoch nám umožňuje detailne poznať lokálne špecifiká trhu práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3755462  Dátum zverejnenia: 7.10.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 1100€/brutto (na základe skúseností)