Skladník s VZV priamo do kmeňového stavu! Doprava zabezpečená!

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Hlohovec
790 - 890 EUR/mesiacod 790€ + 100€ + príplatky za zmeny a nadčasy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho významného klienta vo výrobe plastových komponentov hľadáme zamestnancov priamo do kmeňového stavu, ktorí budú:
- zaskladňovať diely podľa pokynov
- dodržiavať postupy pri nákladke a výkladke materiálu a zabraňovať jeho poškodeniu
- kontrolovať vyložený tovar na určenom mieste podľa dodacieho listu
- označovať prípadné nezhody aktuálneho štandardu
- zúčastňovať sa pravidelných inventúr
- plniť pokyny nadriadeného v rozsahu pracovného zaradenia

- doprava ZABEZPEČENÁ z rôznych smerov (Tepličky, H. Otrokovice, D. Otrokovice, Marešice, D. Trhovište, Šalgočka, Dvorníky, Panónia, Bojničky, HC SNP, D. Sihoť, HC SAD, HC - Dilongová, HC - Hlohová, Pastuchov, Lukáčovce, Rišňovce, Sasinkovo, Kľačany)
- dochádzkový bonus
- polročné odmeny
- špeciálny príplatok zodpovedajúci danej triede
- uznanie seniority (zvýšenie nástupnej mzdy)/ 2 roky praxe
- mzdové zvýhodnenia prislúchajúce pre zmennú prevádzku
- príspevok zamestnávateľa na III. pilier - doplnkové dôchodkové sporenie
- vianočné a vitamínové balíčky
- firemné večierky
- zľavy pri nákupe osobných automobilov
- zľavy na jazykové kurzy

V prípade, ak spĺňate vyššie uvedené požiadavky, prosím zašlite nám Váš životopis v slovenskom jazyku. Spoločnosť Adecco bude kontaktovať iba vybraných uchádzačov, vzhľadom na veľký počet záujemcov. Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

ochota pracovať v trojzmennej a štvorzmennej prevádzke (8 hodinová pracovná doba)
zodpovednosť
logické myslenie
preukaz obsluhy VZV

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3754944  Dátum zverejnenia: 9.10.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 790 - 890 EUR/mesiacod 790€ + 100€ + príplatky za zmeny a nadčasy