Špecialista pre vývoj BI (Business Intelligence Specialist)

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ASAP
1 300 EUR/mesiacvyššia mzda a ďalšie benefity sú možné v závislosti od vzdelania, kvalifikácie a odbornej praxe.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náš klient pôsobí po celom svete s poprednými značkami a technológiami v troch zaujímavých obchodných oblastiach. Hľadáme človeka, ktorý má skúsenosti s prácou a vytváraním údajov a dashboardov, reportingom do určitých odvetví (marketing a predaj, financie, výroba, dodávatelia).

Náplň práce:
• Práca s dashboardami a ich údržba
• Implementácia SQL príkazov a funkcií
• Komunikácia so stakeholdermi po celom svete
• Tvorba reportov podľa potrieb podniku

Benefity ktoré ti ponúkneme:
• 13. plat, ktorý sa rovná výške základného mesačného platu
• odmena za sprostredkovanie a odporučenie ďalšieho vhodného kandidáta v
hrubej výške od 500 – 1000 EUR
• systém benefitov - Cafeteria
• materská škôlka pre ratolesti našich zamestnancov
• možnosť home-office

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Chemický priemysel, výroba farmaceutických výrobkov

Globálna medzinárodná spoločnosť.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT, financie, informatika alebo podobné

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Typ človeka ktorého hľadáme:
• Základná znalosť programovacieho
jazyka (akýkoľvek)
• Základná znalosť databáz ako napr.
MySQL, SQL, Oracle
• Ovládaš základnú úroveň vo vývoji webu ako
napr. HTML, CSS
• Microsoft Excel – pokročilá úroveň
• Microsoft PowerPoint - základná úroveň

Výhodou je ak:

• Máš vzdelanie v odbore IT alebo finančníctva (nie však podmienkou)
• si skúsený v oblasti podpory aplikácií, analýzy údajov a vývoja správ
• si tímový hráč
• neustále sa rád učíš a chceš pracovať na zvyšovaní svojej technickej a reportovacej expertízy
• máš záujem o IT sektor

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.
Našou hlavnou úlohou je ľuďom zabezpečiť prácu a spoločnostiam talenty, ktoré sú nevyhnutné pre prosperujúce spoločnosti.

Riešime potreby našich klientov v oblasti riadenia ľudských zdrojov a zároveň dávame uchádzačom a agentúrnym zamestnancom šancu profesijného aj mimo-profesijného rozvoja.

Máme širokú sieť pobočiek a kancelárií po celej krajine. Prítomnosť v jednotlivých regiónoch nám umožňuje detailne poznať lokálne špecifiká trhu práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3746635  Dátum zverejnenia: 4.3.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac