Vitajte v Adecco Slovensko

Staň sa špecialistom platieb! (Vhodné aj pre absolventov)

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
Dohodou
Základná zložka mzdy (brutto)
od 1000€ na základe skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, globálnu finančnú inštitúciu, hľadáme šikovného odborníka na platby. Si absolvent školy s ekonomickým zameraním a chceš vykročiť do svojho kariérneho života tou správnou nohou? Chceš sa realizovať v príjemnom, mladom tíme a tiež vieš "spíkovať" po anglicky? Ak si sa v týchto vetách našiel, tak hľadáme práve Teba!

- Práca s interným systémom - sledovanie platieb
- Skúmanie, analyzovanie a vyhodnocovanie potenciálnych finančných výstrah
- Kontrolovanie a posúvanie chybných operácii zo systému tým správnym oddeleniam
- Predchádzať podvodom a praniu špinavých peňazí
- Ďalšie day-to-day administratívne úlohy

- Cafeteria
- Extra dni voľna
- Fresh fruit
- Teambuildingy
- Príspevok na jazykové kurzy
- Ďalšie...

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Bankovníctvo, peňažníctvo

Spoločnosť so zameraním na služby v oblasti bankovníctva so silnou základňou v Európe, ktorého dôležitou súčasťou je dynamický medzinárodný team.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické, obchodné

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • Skúsenosti v oblasti bankovníctva výhodou
  • Komunikatívnosť
  • Analytické myslenie
  • Orientácia na detail
Poslať spoločnosti životopis

Informácie o výberovom procese

Práca aj cez slovenské sviatky

ADECCO je svetovou jednotkou v riešeniach súvisiacich s ľudskými zdrojmi. Od náboru pracovníkov, cez ich presun až po outsourcing je ADECCO partnerom, ktorého si vyberajú odborníci v oblasti ľudských zdrojov na celom svete. ADECCO s viac než 5 100 zastúpeniami vo viac ako 60 krajinách pomáha každý deň nájsť prácu 700 000 ľuďom. Máme potrebné schopnosti a disponujeme globálnymi informáciami tak, aby sme mohli v ľudských zdrojoch vyvíjať stratégie na najvyššej úrovni.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

ADECCO Slovakia, s. r. o.
Digital Park III, Einsteinova 19
851 01 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Klaudia Fratričová
E-mail: poslať životopis
ID: 3745727   Dátum zverejnenia: 8.10.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 1000€ na základe skúseností