Baví ťa REACT alebo Python alebo Fullstack? Ponúkame viaceré pozície v týchto okruhoch. Stačí Ti 1 rok skúseností!

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ASAP
minimálna nástupná mzda od 1760€ (v závislosti od skúsenosti kandidáta, konečná suma dohodnutá na osobnom pohovore)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta z oblasti Telekomunikácií hľadáme juniorov s 1 ročnou skúsenosťou v oblasti - REACT (Angular) alebo Python na BE prostredie alebo rovno človeka, ktorý má skúsenosť s Fullstack. Ak máš skúsenosť aspoň s jednou technológiu, tak máš pre nás veľkú prínosnú hodnotu.

Náplň práce:
- práca v SCRUM
- vývoj a dodanie webových aplikácií

Benefity:
- Flexi pracovný čas
- Home office
- Bonusová štruktúra
- 3 extra dni dovolenky navyše
- Multisport karta
- Viac informácií sa dozviete osobne

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Telekomunikácie

Celosvetovo oceňovaná americká spoločnosť pôsobiaca v oblasti telekomunikácií.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technický smer, IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Tvoje skúsenosti:
- aspoň 1 rok prax na podobnej pozícii

Front-end prostredie:
- React alebo Angular - pokročilá znalosť

alebo

Back-end prostredie:
- Python -pokročilá znalosť
- experience with APIs

všeobecné znalosti:
- ochota učiť sa pracovať s novými technológiami
- ANJ na úrovni advanced
- analytické myslenie
- zmysel pre detail

výhoda:
- Databázy: MariaDB, MySQL, Oracle
- DevOps: Docker, Jenkins, Git
- REST/Soap API, JSON, HTTP, CORS, ORM
- Agilné metódy
- znalosť unit test frameworks, TDD, CI/CD,

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3737205  Dátum zverejnenia: 12.8.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: minimálna nástupná mzda od 1760€ (v závislosti od skúsenosti kandidáta, konečná suma dohodnutá na osobnom pohovore)