21 - 22 EUR/hod.
Vitajte v Adecco Slovensko

Pokladač terakoty/kúpeľne - Nórsko - skvelá pracovná príležitosť !

Miesto práce
Nórsko
plný úväzok
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- pokládka dlaždíc a terakoty v hoteli (1 kúpeľňa denne)
- práce na dokončení bazéna

- legálne zamestnanie na základe zmluvy v súlade s ustanoveniami nórskeho Zákonníka práce
- vysoký plat (210 - 220 NOK/h. - v závislosti od zdokumentovaných skúseností a školení)
- uhrádame cestovné náklady do Nórska do 1.500,- NOK - za prvé cestovanie
- pomoc pri zaistení ubytovania a organizovaní formalít v nórskych úradoch

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Spoločnosť zaoberajúca sa stavebným priemyslom situovaná v Nórsku.
Výkon práce v : Hamar, Tonsberg

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Počet rokov praxe

3

  • minimálne 3 roky odbornej praxe ako obkladač
  • skúsenosti s obkladačskými prácami v Nórsku alebo inej škandinávskej krajine
  • znalosť technológie ukladania rôznych druhov dlažieb, aj vo vlhkých priestoroch (membrána)
  • anglické komunikačné zručnosti (podmienka)
  • znalosť technického výkresu
Poslať spoločnosti životopis

Informácie o výberovom procese

Požadované dokumenty:

PROSÍME ZASLAŤ CV v Aj.
pošlite tiež referencie alebo fotky vašej práce, od zamestnávateľa, prípadne ak vlastníte certifikát zvyšujúci vašu kvalifikáciu

ADECCO je svetovou jednotkou v riešeniach súvisiacich s ľudskými zdrojmi. Od náboru pracovníkov, cez ich presun až po outsourcing je ADECCO partnerom, ktorého si vyberajú odborníci v oblasti ľudských zdrojov na celom svete. ADECCO s viac než 5 100 zastúpeniami vo viac ako 60 krajinách pomáha každý deň nájsť prácu 700 000 ľuďom. Máme potrebné schopnosti a disponujeme globálnymi informáciami tak, aby sme mohli v ľudských zdrojoch vyvíjať stratégie na najvyššej úrovni.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

ADECCO Slovakia, s. r. o.
Daniela Dlabača 775/33
010 01 Žilina

Kontakt

Kontaktná osoba: Marcela Fabšíková
E-mail: poslať životopis
ID: 3735062   Dátum zverejnenia: 8.8.2019