Hľadáme Kvality Inžiniera do Lučenca s nemeckým jazykom (príležitosť aj pre absolventov)

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Lučenec
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
od 1100 €, v závislosti od skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta pôsobiaceho v automotive priemysle hľadáme Inžiniera kvality, vhodného kandidáta si spoločnosť dokáže zaučiť, potrebný je nemecký jazyk a chuť učiť sa

Náplňou práce je :
- komunikácia so zákazníkom (Nemecko), riešenie reklamácii (8D reporty, Problem Solving document PSD)
- riadenie dokumentácie Customer Part Submission
- analýza vrátených výrobkov od zákazníkov a iniciovanie nápravných a preventívnych opatrení
- interné procesné audity
- zaistenie, aby všetky aktivity v oblasti kvality boli vykonávané podľa štandardov internej dokumentácie, ISO TS 16949, ISO 9000 a požiadaviek zákazníkov
- podpora neustáleho zlepšovania kvality vo výrobe

- benefity v rámci sociálnej politky
- 13. plat a príspevky
- nadštandardné stravovanie (široký výber jedál, cena obeda 0,70 €)
- vzdelávanie a rozvoj

Informácie o výberovom konaní

automobilový priemysel

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

- komunikačné zručnosti
- schopnosť riešiť problemy
- skúsenosti s kvalitou sú výhodou
- znalosť 8D reportov, FMEA, PPAP a iných nástrojov v oblasti kvality výhodou

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3713751  Dátum zverejnenia: 12.8.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 1100 €, v závislosti od skúseností kandidáta