Hľadáme pracovníkov/čky do skladu v Nitre - pozícia picker - doprava zabezpečená!

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Partizánske
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
700 € + prémie do výšky 15 % priemernej mesačnej mzdy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Príjem materiálu a jeho kontrola podľa objednávky
Práca so skenerom
Triedenie materiálu, prerátavanie
Manuálne zaskladnenie materiálu do regálov

náborový bonus + bonus za odporúčanie kandidáta
Práca na dve zmeny
Stravné lístky v hodnote 3,60€
Zabezpečená doprava v rámci NR aj okolité mestá a obce
13. plat

Pre nášho klienta obsadzujeme pozíciu pickera v logistickej spoločnosti. Miesto výkonu práce je Priemyselný park Dražovce (Nitra).

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Spoločnosť je špecializovaný poskytovateľ integrovaných logistických služieb globálnym priemyslom. Poskytujú vysoko prispôsobené end-to-end logistické a supply chain riešenia kritické pre úspech zákazníka. Best-in-class riešenia, leading edge technológie. Inovatívne myslenie a design zaručujú dôležité šetrenia nákladov a silnú kompetitívnu výhodu širokej zákazníckej základni, pozostávajúcej z firiem v rôznych sektoroch, ako automotive a technology.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3712330  Dátum zverejnenia: 9.7.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 700 € + prémie do výšky 15 % priemernej mesačnej mzdy