Asistent/Asistentka pre klientov v úspešnej banke! Kde? Ružomberok!

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Ružomberok
Mzdové podmienky (brutto)
750 EUR/mesiac750 + odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadá sa atraktívny muž/žena s príjemným vystupovaním a obchodným duchom.
Ak vidíš svoju budúcu kariéru v banke, OZVI SA !

Nehľadáme znudeného úradníka, ale akčný typ osobnosti.

Náplňou práce bude nielen:
- predávať bankové produkty klientom
- otváranie a zatváranie účtov
- vystavovanie kreditných/debetných kariet
- vyhľadávať a oslovovať potenciálnych klientov
Ale aj:
- darovať úsmev či službu navyše :)

- možnosť získať perspektívnu prácu na TPP
- mesačné bonusy
- produktové zľavy
- 160 € na rok na cafeteriu
- dovolenka navyše nad rámec zákona
- možnosť kariérneho rastu

Informácie o výberovom konaní

Miesto práce: pobočka banky v Ružomberku
Zamestnáme Ťa na trvalý pracovný pomer, plný úväzok
Tvoj plat sa bude skladať z dvoch zložiek: fix 750 € a variabilná zložka, závislá od plnenia obchodného plánu
Na termíne nástupu sa dohodneme

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Bankovníctvo, peňažníctvo

Pozícia sa obsadzuje pre nášho klienta, ktorý sa zaoberá bankovníctvom a predajom finančných produktov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

- dynamická osobnosť orientovaná na výsledky
- máš príjemný hlas a vystupovanie
- čísla Ti nie sú cudzie
- Tvojimi vlastnosťami sú precíznosť, spoľahlivosť, samostatnosť

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3709762  Dátum zverejnenia: 4.7.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 750 EUR/mesiac750 + odmeny