Operátor šitia hlavových opierok (prax so šitím nutná)

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
ihneď
580 - 850 EUR/mesiacdochádzkový bonus 60€, výkonnostný bonus do 10% zo mzdy, nadštandardné príplatky za soboty a nadčasy, stravné lístky nad rámec zákona

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Miesto výkonu práce: Košice - Immopark.
Skúsenosti so strojovým šitím podmienkou!

Aká bude Vaša pracovná náplň?
- šitie textilu a ekokože pre automobilový priemysel,
- šitie látkových a PVC dielov hlavovej opierky,
- vizuálna kontrola ušitých dielov,
- balenie,

Bližšie informácie:
- práca je vykonávaná v sede,
- práca v dvojzmennej prevádzke (len ranné a popoludňajšie zmeny, 8 hodín)
- skúsenosť s priemyselným šitím je výhodou, nie však podmienkou - RADI VÁS ZAUČÍME

Zmennosť:
2 zmenka - 8 hodinová pracovná doba (týždeň ranné, týždeň poobedné, víkendy voľné). Možnosť nadčasov, ktoré sú nadpriemerne ohodnotené aj cez víkend!

Prax so šitím je podmienkou! Až do odvolania neprijímame ľudí nutných zaškoliť.
Variabilná zložka mzdy - 10% zo základnej mzdy (58€).
Dochádzkový bonus - 60€.
Príplatok za šitie - 0,31€/hod (cca 50€ mesačne).
Polročná dochádzková prémia - 100€.
Možnosť ďalších príplatkov za extra výkon!
Príplatok za prácu v sobotu a nedeľu nad rámec Zákonníka práce!
Príplatok 10 € naviac za každú odpracovanú sobotu, nedeľu a štátny sviatok.
Stravné lístky vo výške 3,90 € za odpracovanú zmenu!
Práca v príjemnom, rodinnom prostredí
Po zaučení a preukázaní schopností možnosť príplatku za kritickú pozíciu!

Prax so šitím je podmienkou! Až do odvolania neprijímame ľudí nutných zaškoliť. V prípade, ak spĺňate vyššie uvedené požiadavky, prosím zašlite nám Váš životopis v slovenskom jazyku. Spoločnosť Adecco bude kontaktovať iba vybraných uchádzačov, vzhľadom na veľký počet záujemcov. Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Spoločnosť je jedným z vedúcich dodávateľov automobilových komponentov, dodávajúc komponenty v štyroch kľúčových obchodných skupinách z ktorej jedna sa v Košiciach zameriava na interiéry automobilov.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Prax s priemyselným šitím na strojoch.
Manuálna zručnosť.
Dobrý zdravotný stav.
Ochota pracovať na zmennosť.
Spoľahlivosť a dôslednosť.

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3705998  Dátum zverejnenia: 13.4.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 580 EUR/mesiac