Logistik supervizor (do kmeňového stavu) na 3 smeny

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Hlohovec
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
od 1400 € (na základe skúsenosti ) plus bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máš skúsenosti z logistiky (úplne najlepšie z výroby )? Viedol si už tým ľudí? Tak potom neváhaj a poď pracovať do automotive ! Budeš mať na starosti vlastný tým ľudí ( ca 7 ľudí ). Budeš zodpovedný za zásobovanie výroby, a expedovanie tovaru. Pracovať budeš na 3 smeny (ranná, poobedná, nočná). Tvojou úlohou bude zabezpečiť aby oddelenie logistiky fungovalo bezproblémovo.

• Práca v rýchlo rastúcej rodinnej firme
• Príležitosti pre kariérny rozvoj
• Mzdové zvýhodnenia prislúchajúce pre zmennú prevádzku
• Mesačný výkonnostný a dochádzkový bonus
• Príspevok na DDS, 3. pilier
• 13. plat
• Každoročné mzdové prehodnotenie
• Odmena za odporúčanie kandidáta
• Odmena za dobré nápady
• Odmeny pri jubileách
• Obed v jedálni za 1€
• Sociálny program (teambuildingy, firemné večierky, Vianočné a vitamínové balíčky, športové aktivity)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Náš klient je firma v celosvetovom meradle zaradená do exteriérových komponentov a modulov, ktoré sa vyrábajú prevažne zo vstrekovaného polypropylénu a kompozitných materiálov. Divízia navrhuje a dodáva širokú škálu súčiastok a modulov vrátane nárazníkov a systémov absorpcie energie, predných modulov a výrobkov vyrobených z kompozitných materiálov, najmä dverí batožinového priestoru.
S viac ako 33 000 zamestnancami, 128 továrňami a 23 centrami výskumu a vývoja v 31 krajinách je spoločnosť nezávislou francúzskou spoločnosťou kótovanou na parížskej burze cenných papierov s príjmami vo výške 8 miliárd EUR.
Divízia má na Slovensku technické centrum a výrobný závod

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.
Našou hlavnou úlohou je ľuďom zabezpečiť prácu a spoločnostiam talenty, ktoré sú nevyhnutné pre prosperujúce spoločnosti.

Riešime potreby našich klientov v oblasti riadenia ľudských zdrojov a zároveň dávame uchádzačom a agentúrnym zamestnancom šancu profesijného aj mimo-profesijného rozvoja.

Máme širokú sieť pobočiek a kancelárií po celej krajine. Prítomnosť v jednotlivých regiónoch nám umožňuje detailne poznať lokálne špecifiká trhu práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3703463  Dátum zverejnenia: 14.8.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 1400 € (na základe skúsenosti ) plus bonusy