Si študent/ka VŠ? Získaj prax v medzinárodnej automotív spoločnosti na pozícii PP&C (IT zameranie). Zabezpečený firemný autobus z Košíc.

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Kechnec
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Mzdové podmienky (brutto)
3,59€ hod/brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Miesto výkonu práce je v priemyselnom parku Kechnec, ale doprava je zabezpečená bezplatným firemným autobusom! Firemný autobus je zabezpečený z každého sídliska v Košiciach.

Pracovná náplň:
- práca s SQL databázou,
- práca s visual studio,
- programovanie vo visual basic,
- vytváranie zostáv,
- vytváranie grafov.

ZMENNOSŤ:
- od 8:00 do 16:30 hod,
- počas štúdia pracujete dni na základe Vášho rozvrhu.

Požiadavky:
- študent VŠ so zameraním na ľudské zdroje (najideálnejšie_ I. stupeň 3 ročník, resp. II. stupeň 1. ročník).

Zvýhodnené obedové menu 1€ (v prípade nefunkčnosti jedálne, stravný lístok).
Možnosť získať skúsenosti a následne po štúdiu aj zotrvať v spoločnosti.
Firemný autobus zdarma.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Neustále rastúca spoločnosť zameriavajúca sa na dizajn a výrobu vysoko-technologických systémov a komponentov pre automobilový sektor, so sídlom v Taliansku.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Energický, aktívny, pozitívny človek.

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.
Našou hlavnou úlohou je ľuďom zabezpečiť prácu a spoločnostiam talenty, ktoré sú nevyhnutné pre prosperujúce spoločnosti.

Riešime potreby našich klientov v oblasti riadenia ľudských zdrojov a zároveň dávame uchádzačom a agentúrnym zamestnancom šancu profesijného aj mimo-profesijného rozvoja.

Máme širokú sieť pobočiek a kancelárií po celej krajine. Prítomnosť v jednotlivých regiónoch nám umožňuje detailne poznať lokálne špecifiká trhu práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3703177  Dátum zverejnenia: 26.6.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 3,59€ hod/brutto