HR špecialista / SAP

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Bratislava
Mzdové podmienky (brutto)
od 2100 Euro/mesačne v závislosti od vedomostí a skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• práca v systéme SAP,
• podieľa sa na implementácii medzinárodných projektov do lokálneho prostredia,
• podpora pri analýze, identifikácii a možnosť zlepšení SAP systému,
• príprava a analýza reportov, výstupov zo mzdového účtovníctva,
• vytváranie a evidencia Tiketov na národnej a medzinárodnej úrovni,
• technická podpora mzdového oddelenia,
• komunikácia s externým SAP poradcom,
• vytváranie štatistík o odmeňovaní zamestnancov,
• spolupráca na návrhu odmeňovania zamestnancov.

• stabilné zamestnanie v úspešnej a dynamickej spoločnosti,
• atraktívne finančné ohodnotenie,
• rovnaká mzda pre mužov a ženy,
• pracovný pomer na dobu neurčitú,
• mobilný telefón aj na súkromné účely,
• 1-krát do týždňa možnosť práce z domu,

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Maloobchod

Predaj potravín

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

• minimálne stredoškolské vzdelanie s maturitou,
• znalosť nemeckého alebo anglického jazyka aktívne slovom aj písmom,
• min. 2 ročné pracovné skúsenosti na obdobnej pozícií,
• skúsenosť práce so systémom SAP výhodou,
• znalosť práce s programom Excel na expertnej úrovni,
• znalosť práce s programom Word a PowerPoint na pokročilej úrovni,
• analytické myslenie,
• práca s číslami,
• zmysel pre detail,
• vodičský preukaz sk. B.

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3692692  Dátum zverejnenia: 12.6.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 2100 Euro/mesačne v závislosti od vedomostí a skúseností