Super príležitosť pre Front-end/ Full-stack developerov (od 1900 eur brutto)

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ASAP
minimálna nástupná mzda od 1900€ (v závislosti od skúsenosti kandidáta)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máš skúsenosti s Front-end alebo s Full-stack? Chcel by si pomáhať ľuďom a naďalej sa pritom vzdelávať a rozvíjať? Chceš svojimi skúsenosťami prispieť do zdravotníctva? Tak si ten pravý človek pre nás! Ponúkame Ti možnosť využiť svoje Front-end/Full-stack skúsenosti v medickom prostredí.

Budeš súčasťou priateľského kolektívu ľudí, ktorí vedia čo robia a sú v tom výborní. Spolu budete vytvárať softvér založený na najmodernejších technológiách, ktorý pomáha ľuďom z medického prostredia. Technológie, ktoré budeš prevažne používať sú Angular, JavaScript apod.

Náplň práce:
- Komunikácia s klientom a UX dizajnérmi aby ste vytvorili čo najlepší produkt
- Vývoj a implementácia
- Zapracovanie požiadaviek od klienta
- Integrácia Front-end s Back-end
- Technická dokumentácia

Bližšie informácie sa dozviete pri osobnom pohovore.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

The company is a provider of medical solutions for diagnostic and therapeutic technologies, system integration and IT.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technický smer, IT, Programovanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Aké zručnosti by si mal mať na danej pozícii:
- aspoň 3 ročnú skúsenosť s JavaScript alebo Type Script
- Praktická skúsenosť s Angularom, HTML, CSS
- Výborná komunikačná angličtina
- Komunikačné a prezentačné skúsenosti
- Skúsenosti s Back-end sú veľmi veľkou výhodou

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3689288  Dátum zverejnenia: 8.7.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: minimálna nástupná mzda od 1900€ (v závislosti od skúsenosti kandidáta)