Vitajte v Adecco Slovensko

Pozor! Hľadá sa: Finančný kontrolór s praxou vo výrobnej spoločnosti.

Miesto práce
Žilinský kraj
Termín nástupu
dohodou
Základná zložka mzdy (brutto)
Minimálne 2000€ (výška mzdy sa odvíja od praxe a skúseností kandidáta)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho významného klienta hľadáme Finačného kontrolóra s praxou, zodpovedným prístupom a chuťou posilniť tím so svojimi znalosťami a vedomosťami. Komunikácia na dennej báze v anglickom jazyku - reporting a pod.

Hlavná zodpovednosť:

- príprava rozpočtu a finančných analýz
- správa a dodržiavanie nariadení účtovných operácií a predpisov - mzdy, náklady, výnosy, fakturácie
- komunikácia s veriteľmi, audítormi, miestnymi a štátnymi úradmi ohľadne finančných výkazov
- uzávierkový proces /mesačná a ročná báza/
- príprava finančých výkazov pre zasadnutie správnej rady
- zostava a predkladanie mesačných vyúčtovaní - sledovanie a hlásenie odchýlok, kontrola transakcií
- dokumentácia podnikových procesov

- perspektívna medzinárodná spoločnosť
- výhodné platové podmienky

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Výrobný sektor

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomického smeru

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Mzdové účtovníctvo - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Podvojné účtovníctvo - pokročilý
Personalistika - pokročilý

Počet rokov praxe

2

  • komunikácia v anglickom jazyku
  • odolnosť voči stresu
  • znalosť účtovných zákonov
  • perfektná znalosť Excelu
Poslať spoločnosti životopis

Informácie o výberovom procese

Prosím posielať životopis v SJ.

ADECCO je svetovou jednotkou v riešeniach súvisiacich s ľudskými zdrojmi. Od náboru pracovníkov, cez ich presun až po outsourcing je ADECCO partnerom, ktorého si vyberajú odborníci v oblasti ľudských zdrojov na celom svete. ADECCO s viac než 5 100 zastúpeniami vo viac ako 60 krajinách pomáha každý deň nájsť prácu 700 000 ľuďom. Máme potrebné schopnosti a disponujeme globálnymi informáciami tak, aby sme mohli v ľudských zdrojoch vyvíjať stratégie na najvyššej úrovni.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

ADECCO Slovakia, s. r. o.
Daniela Dlabača 775/33
010 01 Žilina

Kontakt

Kontaktná osoba: Ivana Hricová
E-mail: poslať životopis
ID: 3688448   Dátum zverejnenia: 13.6.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Minimálne 2000€ (výška mzdy sa odvíja od praxe a skúseností kandidáta)