5 EUR/hod.
Vitajte v Adecco Slovensko

Social Media Specialist/ brigáda

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ASAP
Celková mzda (brutto)
5 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáš si brigádu na leto? Zaujíma ťa oblasť sociálnych médií? Cítiš sa v nej ako doma? Máš v tejto oblasti preukázateľné skúsenosti? Si kreatívny, proaktívny a samostatný?
Ak sú tvoje odpovede ÁNO, staň sa súčasťou nášho ADECCO tímu. Hľadáme výpomoc na pozíciu Social Media Specialist, niekoho kto nám pomôže so správou sociálnych sietí.

Náplň práce:
- spravovanie profilu spoločnosti na sociálnych sieťach: Facebook, Instragram, Linked in, Twitter,
- samostatná tvorba obsahu príspevkov,
- produkcia a úprava krátkych videí, fotiek z aktivít spoločnosti,
- komunikácia s fanúšikmi,
- sledovanie nových trendov na sociálnych sieťach,
- zodpovednosť za mediálnu komunikáciu zverených projektov,
- vyhodnocovanie výstupov/dát zo zrealizovaných kampaní,
- spolupráca s ďalšími oddeleniami spoločnosti.

práca v medzinárodnej spoločnosti
• podpora profesionálneho a osobného rozvoja
• korektný a profesionálny prístup zo strany zamestnávateľa
• príjemný pracovný kolektív a pracovné prostredie
• príspevok na stravu
• multisport karta

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Pracovnú pozíciu obsadzujeme pre našu spoločnosť.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • študent VŠ
  • skúsenosť so správou sociálnych firemných sietí / Facebook, Instragram, Linked in, Twitter
  • znalosť aktuálnych trendov v oblasti sociálnych médii
  • Adobe Photoshop - pokročilý, Adobe Illustrator- základy
  • MS Office : Word, Excel, PowerPoint - pokročilý
  • AJ – stupeň B2
  • komunikatívnosť, prezentačné zručnosti
  • kreativita, proaktivita a samostatnosť
  • chuť na sebe pracovať a napredovať
  • flexibilita
Poslať spoločnosti životopis

Informácie o výberovom procese

V prípade, ak spĺňate vyššie uvedené požiadavky, prosím zašlite nám Váš životopis v slovenskom jazyku. Spoločnosť Adecco bude kontaktovať iba vybraných uchádzačov, vzhľadom na veľký počet záujemcov. Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

ADECCO je svetovou jednotkou v riešeniach súvisiacich s ľudskými zdrojmi. Od náboru pracovníkov, cez ich presun až po outsourcing je ADECCO partnerom, ktorého si vyberajú odborníci v oblasti ľudských zdrojov na celom svete. ADECCO s viac než 5 100 zastúpeniami vo viac ako 60 krajinách pomáha každý deň nájsť prácu 700 000 ľuďom. Máme potrebné schopnosti a disponujeme globálnymi informáciami tak, aby sme mohli v ľudských zdrojoch vyvíjať stratégie na najvyššej úrovni.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

ADECCO Slovakia, s. r. o.
Digital Park III, Einsteinova 19
851 01 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Zuzana Molčanová
E-mail: poslať životopis
ID: 3687792   Dátum zverejnenia: 6.6.2019