Quality Operations Manager

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Lučenec
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
od 2600 € (Brutto), v závislostí od skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre automotive závod v Lučenci hľadáme Quality Operations Managera.

Náplňou práce je:
- Zodpovednosť za dodržiavanie systémov kvality ako je BOS (interný systém pracovných postupov/inštrukcií), QS – 9000, VDA 6.1, IATF 16949
- Zodpovednosť za riadenie, motiváciu zamestnancov na zverenom úseku (cca 15 ľudí: kvality inžinieri/technici: cca 9 ľudí,auditori kvality: cca 6 ľudí )
- Priamy kontakt so zákazníkmi/dodávateľmi v prípade riešenia reklamácií
- Zodpovednosť za neustále zlepšovanie, vyhodnocovanie a štatistické sledovanie ukazovateľov kvality (RPPM, CPPM, IPPM, SPPM a Warranty)
- Spracovávanie zákazníckych a dodávateľských reklamácií
- Zodpovednosť za tvorbu kontrolných plánov a spolupráca na FMEA
- Vykonávanie analýz interných a externých nezhôd, stanovovanie preventívnych a nápravných opatrení (8D report, problem solving, Kepner Tregoe, Fishbone, 5 why) a sledovanie ich dodržiavania
- Zabezpečovanie neustáleho zlepšovania nábehu nových projektov (S.O.P), to zahŕňa vedenie MQR porád a procesy nápravných opatrení pre dodávateľské reklamácie
- Schovaľovanie dodávateľských dokumentácií /SPPAP) a dozor pri riešení kritických dodávateľských reklamácií
- Aktívne spolupracuje pri tvorbe BBP pre kvalitu, zodpovedá za výsledok COPQ, plánovanie rozpočtov a zabezpečuje dodržiavanie plnenia plánu

- Vzdelávanie a rozvoj
- 13.plat
- Príspevky (sobáš, narodenie dieťaťa)
- bohatý sociálny program
- Strava za 0,70 €
- Práca v dynamickej a rozvíjajúcej sa firme
- Možnosť komunikácie v anglickom jazyku

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

automotive spoločnosť

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

- SŠ, VŠ II. stupňa technický smer
- Špecifické školenia v oblasti kvality zahŕňajúce minimálne IATF 16949
- Prax na oddelení kvality a na podobnej riadiacej pozícií min. 3 roky
- Prax v automobilovom priemysle výhodou
- Znalosti z APQP a štandardov Control plan, FMEA, PPAP, rozmerových testov
- Certifikát inžiniera kvality a školenie audítora podľa VVDA6.3 a VDA 6.5
- Skúsenosti s riešením zákazníckych reklamácií (4D, 8D, problem solving)
- Anglický jazyk – aktívna znalosť

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3666553  Dátum zverejnenia: 23.5.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 2600 € (Brutto), v závislostí od skúseností kandidáta