Vitajte v Adecco Slovensko

Analytik bezpečnosti železničných systémov s elektrotechnickým backgroundom a skúsenosťami FMEA,FTA. Žilina

Miesto práce
Žilina
plný úväzok
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 EUR/mesiacMin. 1500€ brutto je mzda pre junior kandidáta ( mzda je možná samozrejme vyššia, v závislosti od skúseností a praxe kandidáta)+ bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho TOP klienta hľadáme skúseného kandidáta, ktorý sa bude venovať analýze bezpečnosti v oblasti zabezpečovacích a riadiacich systémov a rozumie pojmom FMEA a FTA, zároveň sa vie pohybovať aj v elektrotechnike a komunikuje rád v angličtine.

Náplň práce:

- kvalitatívne a kvantitatívne analyzovanie bezpečnosti a rizík v oblasti dopravy
- kontrola dokumentov podľa EÚ noriem
- analýza bezpečnostných rizík zabezpečovacích a riadiacich systémov v oblasti dopravy (RAMS)
- spolupráca s HW a SW projektantmi
- FMEA a FTA analýzy kvality

- práca v stabilnej spoločnosti
- tréningový a rozvojový program formou rôznych business školení
- sick days, bridge days
- zamestnanecké a sociálne benefity (doplatenie PN, príplatok pri nar.dieťaťa
- budovanie skvelého tímu aj prostredníctvom teambuildingových aktivít
- ročné prehodnocovanie platu
- refferal bonus

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Klient je špičkou v oblasti automatizácie, ifnormačných technológií a medicínskej techniky.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnické oblasť bezpečnosť riadenia procesov v doprave, matematické, technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

  • práca s elektrotechnickou dokumentáciou a normami, smernicami - potrebná
  • vynikajúca znalosť anglického jazyka minimálne úroveň B2
  • analýzy kvality FMEA a FTA
Poslať spoločnosti životopis

Informácie o výberovom procese

Prosím zasielať životopis v slovenskom aj v anglickom jazyku.

Adecco Slovakia s.r.o. je súčasťou Adecco Group, svetového lídra v poskytovaní personálnych služieb šitých na mieru.
Kvalita našich služieb reflektuje dôkladnú znalosť trhu a hlboké pochopenie potrieb našich klientov. 50 rokov zhromažďujeme skúsenosti a znalosti a implementujeme moderné techniky a metódy práce.
Dizajnujeme pre našich klientov nové riešenia, aby sme zvýšili účinnosť a nákladovú efektivitu procesov v oblasti ľudských zdrojov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

ADECCO Slovakia, s. r. o.
Daniela Dlabača 775/33
010 01 Žilina

Kontakt

Kontaktná osoba: Ivana Hricová
E-mail: poslať životopis
ID: 3660785  Dátum zverejnenia: 14.8.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac