Zástupca vedúceho výskumu - chemik (polyméry)

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Hencovce
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 - 1 500 EUR/mesiacod 1000€ + odmeny a príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta z oblasti drevospracujúceho priemyslu hľadáme vhodného kandidáta, ktorého náplňou práce bude :

- koordinácia, vedenie a riadenie laborantiek
- zabezpečenie výskumu a vývoja nových produktov
- starostlivosť o systém kontroly
- výkazníctvo (tvorba reportov, aktualizácia databáz, ISO normy)

• stabilná a perspektívna práca
• možnosť osobného rozvoja a sebarealizácie
• motivačné mzdové ohodnotenie
• sociálne výhody
• doplnkové dôchodkové sporenie
• finančné odmeny pri významných životných a pracovných jubileách
• stravovanie 0,70€ /obed

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Chemický priemysel, výroba farmaceutických výrobkov

Spoločnosť zaoberajúca sa mechanickým a chemickým spracovaním dreva.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

chemický

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

5

• prax minimálne 1 rok
• komunikatívnosť, analytické myslenie
• nutná znalosť v odbore
• samostatnosť a iniciatíva pri riešení pracovných úloh

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3660151  Dátum zverejnenia: 25.7.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 - 1 500 EUR/mesiacod 1000€ + odmeny a príplatky