Test Expert ( inovatívne zdravotnícke projekty)

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1600 EUR vyššie/ mesiac, v závislosti od skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chcete pracovať na inovatívnych zdravotníckych projekotch (moderné technológie) a prispieť tak k záchrane zdravia alebo aj ľudských životov?

Uplatňovanie najlepších postupov pre vývoj softvéru, budovanie testovacích balíkov a takisto Vaše vlastné nápady budú podporované.

Vašou úlohou bude:

- Vytváranie testovacích scenárov podľa špecifikácie požiadavky
- Vypracovávanie automatizovaných testov, pravidelné testovanie a vyhodnocovanie výsledkov testov
- Údržba a zlepšovanie testovacej zostavy (stabilita a účinnosť testovania, skrátenie priebehu testovania)
- Inštalácia a prevádzka testovacieho prostredia vo virtuálnych strojoch

Atraktívny balík benefitov, medzi ktoré patrí:

- Účasť na svetovo známych IT konferenciách (ako je Microsoft IGNITE pre najlepších zamestnancov)
- Licencia MSDN s predplateným prístupom k službe AZURE, Voľný prístup k platforme PLURALSIGHT - platforma WBT
- Široké portfólio projektov v oblasti zdravotnej starostlivosti a rotácie pracovných miest v rámci spoločnosti (kybernetická bezpečnosť, umelá inteligencia, zdravotnícke IT služby,…)
- Vzdelávací a rozvojový program
- Program team buildingov (extra rozpočet) - 2 dni dobrodružstvo mimo pracoviska (každý rok), vianočný večierok
- Program zdravia (zmluvní poskytovatelia wellness, športové centrá, náhrada miezd v prípade choroby)
- Retenčný program (pracovné výročie, výročie života, doplnkový dôchodkový plán, pôžičky zamestnancov)
- Program rodinnej starostlivosti (dotácia pre novorodencov, materskú dovolenku, škôlky, letné tábory)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Jedna z najvýznamnejších globálne pôsobiacich spoločností a svetových lídrov v technológiách.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

- Znalosť testovacích metód a testovacích techník
- Schopnosť vytvárať testovacie koncepty a testovacie scenáre
- Vykonávanie funkčných a nefunkčných testov (vrátane dokumentácie výsledkov testovania)
- Skúsenosti s automatizáciou testov (Git, nUnit, Selenium alebo porovnateľné nástroje)
- Schopnosť písať kód v niektorom z nasledujúcich jazykov: JavaScript, TypeScript, C #, .Net
- Skúsenosti s nástrojmi na správu testov (Jira)
- Dobré komunikačné schopnosti, schopnosť pracovať v tíme aj samostatne

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3652788  Dátum zverejnenia: 28.10.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 1600 EUR vyššie/ mesiac, v závislosti od skúseností