Softvérový inžinier (Java, moderné technológie)

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1900 EUR vyššie/ mesiac, v závislosti od skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chcete pracovať na inovatívnych zdravotníckych projekotch (moderné technológie) a prispieť tak k záchrane zdravia alebo aj ľudských životov?

Vašou úlohou bude:

- Vývoj webových aplikácií v Java (podľa backlog priorities)
- Pracovať na responzívnom web-dizajne a vzájomnej kompatibilite
- Prispievanie k nepretržitej integrácii a nasadeniu
- Aktívna podpora na tímovej spolupráci a zdokonaľovaní (agile development postupy v scrum tíme)

Aktraktívny balík benefitov, medzi ktoré patrí:

- Účasť na svetovo známych IT konferenciách (ako je Microsoft IGNITE pre najlepších zamestnancov)
- Licencia MSDN s predplateným prístupom k službe AZURE, Voľný prístup k platforme PLURALSIGHT - platforma WBT
- Široké portfólio projektov v oblasti zdravotnej starostlivosti a rotácie pracovných miest v rámci spoločnosti (kybernetická bezpečnosť, umelá inteligencia, zdravotnícke IT služby,…)
- Vzdelávací a rozvojový program
- Program team buildingov (extra rozpočet) - 2 dni dobrodružstvo mimo pracoviska (každý rok), vianočný večierok
- Program zdravia (zmluvní poskytovatelia wellness, športové centrá, náhrada miezd v prípade choroby)
- Retenčný program (pracovné výročie, výročie života, doplnkový dôchodkový plán, pôžičky zamestnancov)
- Program rodinnej starostlivosti (dotácia pre novorodencov, materskú dovolenku, škôlky, letné tábory)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Jedna z najvýznamnejších globálne pôsobiacich spoločností a svetových lídrov v technológiách.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

- Pracovná skúsenosť s Java (EE) a Webovými technológiami (JavaScript, HTML5, CSS3)
- Skúsenosť s Ext JS, SASS, Linux
- Skúsenosť s Web/Application servermi (Tomcat)
- Schopnosť pracovať samostatne a kvalitne
- Ochota učiť sa a pracovať v tíme

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3651730  Dátum zverejnenia: 1.7.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 1900 EUR vyššie/ mesiac, v závislosti od skúseností