Software tester do Žiliny

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Žilina
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 400 - 1 800 EUR/mesiacod 1400 € brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho významného klienta do Žiliny hľadáme kandidáta, ktorý sa zaujíma o vývoj SW, informačné technológie a nebojí sa komunikovať v nemeckom jazyku.

Náplň práce:
- Koordinácia a testovanie SW pre oblasť poisťovníctva
- Príprava funkčných testov
- Manuálne aj automatické testovanie
- Poradenstvo pre kolegov a zákazníkov
- Konzultovanie návrhov na úpravu
- Komunikácia s klientmi pri zavádzaní SW – poradenstvo

- Práca v medzinárodnom prostredí
- Motivujúce ohodnotenie, prémiový systém
- Vernostný program
- Dovolenka nad rámec zákona
- Flexibilný pracovný čas
- Deň plateného voľna navyše
- Podpora pri dlhodobej PN
- Vzdelávanie v odbornej a jazykovej oblasti

Informácie o výberovom konaní

Prosím životopis posielať aj v AJ, aj v SJ, ďakujem.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Vývoj SW pre finančný sektor.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

informačné technológie

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

SQL - Základy
XML - Základy

Počet rokov praxe

1

- Prax v testovaní SW
- Orientácia v poistných produktoch a skúsenosti v poisťovníctve vítané
- Nemecký jazyk - komunikatívna úroveň
- Schopnosť identifikovať chybu, odkomunikovať nezrovnalosti

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3647421  Dátum zverejnenia: 18.4.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 400 - 1 800 EUR/mesiacod 1400 € brutto