Operátor výroby, výroba v oblasti automotiv. Práca pre stabilného zamestnávateľa, doprava a stravovanie zabezpečené zdarma!

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Veľký Krtíš
Termín nástupu
máj
780 - 830 EUR/mesiaczákladná hodinová mzda 3,40 eur, bonus za kvalitu a produktivity 30% zo základnej hod. mzdy + 30 eur dochádz.bonus + iné príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obsadzujeme pracovné pozície v oblasti automotiv:

Práca pre stabilného klienta, zaujímavé finančné ohodnotenie, možnosť získania viacero BONUSOV:

Operátor výroby:
- výroba hlavových opierok do rôznych značiek áut
- montáž kovových častí, napeňovanie, žehlenie, naťahovanie a strihanie kožených častí,
- obsluha strojov a zariadení,
- práca na zmeny: 3 zmeny- týždeň ranná, týždeň poobedná, týždeň nočná,
- práca vo vysokom tempe, manuálna, práca v stoji

ZABEZPEČUJEME DOPRAVU ZDARMA z viacerých smerov: - Poltár, Málinec, Veľký Krtíš, Fiľakovo, Rimavská Sobota, Divín, Cinobaňa.

ZABEZPEČUJEME ZDARMA OBUV A OBLEČENIE!
ZABEZPEČUJEME stravovanie priamo v závode za výhodný doplatok, možnosť výberu z viacerých jedál.

Požadujeme dobrú manuálnu zručnosť, flexibilitu, skončené SOU vzdelanie, dobrý zdravotný stav (bez alergií a astmatických ochorení), chuť pracovať.

Platové podmienky: od 810 EUR/hrubé, v čistom cca 650 EUR.

Možnosť získať náborový BONUS vo výške 100 EUR po troch mesiacoch a ďalších 100 EUR po šiestich mesiacoch.

ODPORUČ alebo ZOBER so sebou kamaráta a odmena ťa neminie vo výške 100 eur a ak vydrží viac ako 3 meiace pracovať dostaneš ďalších 100 eur.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Závod vznikol v roku 2005, v súčasnosti v ňom pracuje viac ako 900 zamestnancov. Vďaka svojej komplexnosti patrí medzi najväčšie závody spoločnosti Adient, ktorý sa neustále modernizuje podľa štandardov Industry 4.0. Zameriava sa na výrobu hlavových opierok a penových dielov pre automobilové sedadlá. Produkty dodáva do 21 automobiliek na celom svete. Portfólio je rôznorodé, od štandardných produktov až po luxusné.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- ochota pracovať na zmeny,
- chuť do práce,
- dobrá manuálna zručnosť

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3646895  Dátum zverejnenia: 9.5.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 780 - 830 EUR/mesiaczákladná hodinová mzda 3,40 eur, bonus za kvalitu a produktivity 30% zo základnej hod. mzdy + 30 eur dochádz.bonus + iné príplatky