Pracovník/čka obsluhy strojov a montáže komponentov, 12hod zmennosť.

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Kechnec
540€ brutto + variabilná zložka každý mesiac 64€ + príspevok na dopravu od 5 do 54€ + príspevok na dochádzku každý mesiac 34€ + príplatok za prácu cez víkend nad rámec zákonníka práce + extra dochádzkový bonus a iné

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Priemyselný park Kechnec (cca 15 km od Košíc).

PONUKA PRÁCE:
- manuálna montáž komponentov do celkov,
- obsluha strojov a liniek pri výrobe komponentov do automobilov,
- výroba elektro-komponentov, výroba plošných spojov, výroba vstrekovačov, čerpadiel,
- fyzicky nenáročná práca (práca je vhodná pre mužov aj ženy).

- práca na 12 hod zmenovej prevádzke:
1. denná, nočná, 2 dni voľno
alebo
2. pondelok - piatok (dlhý a krátky týždeň, víkend voľný).

MZDOVÉ PODMIENKY_PRIEMERNÁ MESAČNÁ HRUBÁ MZDA 730€ BRUTTO:

Zabezpečený autobus pre lokalitu: Čierna nad Tisou - Kráľovský Chlmec - Slovenské Nové Mesto - Kechnec!

INFORMÁCIE O VÝBEROVOM KONANÍ:
na výberové konanie, budú prizvaní iba vyhovujúci kandidáti, ktorí pošlú svoj životopis na e-mailovú adresu [email protected], alebo priamo zareagujú na tento inzerát.

VÝHODY:
- bonusový systém (za dochádzku, senioritu),
- podpora športových podujatí,
- teambuildngové akcie,
- stabilná dlhodobá práca na pracovnú zmluvu.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Medzinárodná spoločnosť zameraná na vývoj a výrobu hi-tech systémov a elektrokomponentov pre automobilový priemysel.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Manuálna zručnosť.
Dobrý zdravotný stav.

POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA:
- bezproblémová dochádzka do priemyselného parku Kechnec,
- prax na pozícii operátor výroby výhodou,
- výborný zdravotný stav,
- práca je vhodná pre mužov aj ženy.

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3643923  Dátum zverejnenia: 13.4.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 540€ brutto + variabilná zložka každý mesiac 64€ + príspevok na dopravu od 5 do 54€ + príspevok na dochádzku každý mesiac 34€ + príplatok za prácu cez víkend nad rámec zákonníka práce + extra dochádzkový bonus a iné