Vitajte v Adecco Slovensko

HR Business Partner

Miesto práce
Bratislava
plný úväzok
Základná zložka mzdy (brutto)
plat od 1900 v závislosti od skúseností kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máme otvorenú skvelú novú príležitosť SENIOR HR BUSINESS PARTNER. Jedná sa o komplexnú HR rolu, ktorá sa vie rýchlo vypracovať na HR managera. Hľadáme človeka z veľkej korporátnej spoločnosti.

Vašou náplňou práce bude:

- Vedenie a účasť na lokálnych a globálnych projektoch
- Poskytovať poradenstvo v oblasti pracovného práva, pracovných zmlúv a legislatívy
- Vytvárať odborné stanoviská v oblasti odmeňovania a benefitov
- Byť partnerom pri vyhľadávaní, identifikovaní a rozvoji talentov
- Zastrešovať kariérne poradenstvo a rozvojové stretnutia
- Vytvárať stratégie v oblasti organizačného rozvoja
- Poskytovať poradenstvo a mediáciu pri riešení hraničných situácií (nízky výkon, absencia, konflikty,...)
- Poskytovať koučing a poradenstvo v širokej škále HR oblastí
- Pravidelný reporting

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Výroba

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

  • 5 rokov skúsenosti v HR BP, osobná zrelosť - skúsenosti z medzinárodného prostredia/vyrobná spoločnosť
  • silné interpersonálne zručnosti a empatia
  • orientácia na klienta a poskytovanie servisu
  • vnútorná motivácia a orientácia na výsledok
  • schopnosť podporovať a povzbudzovať ostatných
  • vysoká samostatnosť a analyticko-koncepčné myslenie
  • plynulá znalosť ANGLICKÉHO JAZYKA
Poslať spoločnosti životopis

Informácie o výberovom procese

V prípade, ak spĺňate vyššie uvedené požiadavky, prosím zašlite nám Váš životopis v slovenskom jazyku. Spoločnosť Adecco bude kontaktovať iba vybraných uchádzačov, vzhľadom na veľký počet záujemcov. Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

ADECCO je svetovou jednotkou v riešeniach súvisiacich s ľudskými zdrojmi. Od náboru pracovníkov, cez ich presun až po outsourcing je ADECCO partnerom, ktorého si vyberajú odborníci v oblasti ľudských zdrojov na celom svete. ADECCO s viac než 5 100 zastúpeniami vo viac ako 60 krajinách pomáha každý deň nájsť prácu 700 000 ľuďom. Máme potrebné schopnosti a disponujeme globálnymi informáciami tak, aby sme mohli v ľudských zdrojoch vyvíjať stratégie na najvyššej úrovni.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

ADECCO Slovakia, s. r. o.
Digital Park III, Einsteinova 19
851 01 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Linda Linderová
E-mail: poslať životopis
ID: 3642857   Dátum zverejnenia: 12.4.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   plat od 1900 v závislosti od skúseností kandidáta.