Hľadáme šikovného nástrojára pre automobilový priemysel

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Malacky
Termín nástupu
ASAP
1 200 - 2 000 EUR/mesiacmin. 1200€ brutto + prémie + príplatky + nadčasy / v závislosti od skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, medzinárodnú spoločnosť, ktorá pôsobí v oblasti automotive, hľadáme šikovného nástrojára- opravára prípravkov.

Náplň práce:

- asistovanie pri opravách nástrojov, foriem, závitov alebo modulov komplikovaného charakteru ako aj pri meracích a kontrolných prípravkov s presnou toleranciou
- analyzovanie porúch lisovacích nástrojov a prípravkov, určovanie potrebných opráv a testovanie výsledkov svojej práce s cieľom ubezpečiť sa o jej kvalite
- asistovanie pri vykonávaní preventívnych prehliadok lisovacích nástrojov a kontrolných prípravkov
- ovládanie zásady lisovacej sústavy ISO
- čítanie výkresovej dokumentácie
- dodržiavanie a ovládanie definovaných výrobných štandardov
- vykonávanie potrebných písomných a iných úkonov, ktoré je potrebné zrealizovať pri začatí a ukončení svojej pracovnej činnosti
- zodpovednosť za čistotu na pracovisku a pravidelnú starostlivosť o stroje a zariadenia
- zabezpečenie plynulého odovzdania zmeny, kontrola stavu pracoviska, kontrola ukončenia prác, odovzdanie informácií nastupujúcej zmene
- neustále sa rozvíjanie a vzdelávanie v pracovnom procese.
Práca je v 3-zmennej a 4-zmennej prevádzke.

- nočná zmena 0,82 €/hod.,
- práca vo sviatok 100%,
- Sobota: vo výške 25% z priemernej hodinovej mzdy do 30.4.2018, 35% z priemernej hodinovej mzdy od 1.5.2019
- Nedeľa - vo výške 25% z priemernej hodinovej mzdy do 30.4.2018; 65% z priemernej hodinovej mzdy od 1.5.2019
- mesačný výkonnostný bonus 60 €/mesiac
- letný a zimný bonus (250+250 €)
- príspevok na DDS 3%
- stravovanie na pracovisku, strava je zabezpečená vo všetkých pracovných zmenách (zamestnanec platí len 0,80 €)
- zázemie stabilnej a prosperujúcej spoločnosti
- zmluvu na dobu neurčitú ihneď pri nástupe
- príspevok pri narodení dieťaťa (200€), svadbe (200 €), športové aktivity , denný tábor pre deti hradený zamestnávateľom;
Jednorazovú sociálnu podporu až do výšky 600 EUR,
firemné akcie (Deň detí, Deň zdravia, Športový deň a pod.)
- finančný bonus pri odporučení nového kolegu- 400 eur (200 eur po odpracovaní 1 mesiaca, ďalších 200 eur po odpracovaných 3 mesiacoch)
Možnosť ubytovania vo firemnej ubytovni.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Spoločnosť je popredným dodávateľom konštrukčných komponentov pre automobilový priemysel.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

vzdelanie v technickom smere

Vodičský preukaz

B

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.
Našou hlavnou úlohou je ľuďom zabezpečiť prácu a spoločnostiam talenty, ktoré sú nevyhnutné pre prosperujúce spoločnosti.

Riešime potreby našich klientov v oblasti riadenia ľudských zdrojov a zároveň dávame uchádzačom a agentúrnym zamestnancom šancu profesijného aj mimo-profesijného rozvoja.

Máme širokú sieť pobočiek a kancelárií po celej krajine. Prítomnosť v jednotlivých regiónoch nám umožňuje detailne poznať lokálne špecifiká trhu práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3638076  Dátum zverejnenia: 22.8.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 200 - 2 000 EUR/mesiacmin. 1200€ brutto + prémie + príplatky + nadčasy / v závislosti od skúseností