Linuxáci pozor! DevOps Engineer / DevOps Junior wanted

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Levice
Od 1500,- / mesiac + 13. a 14. plat + Ročné odmeny + Benefity

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak pri počutí Tomcat Ti nenapadne Jerry ale server, máš skúsenosti s balíčkovými systémami a príkazovými riadkami, toto je Tvoja príležitosť sa stať členom úspešného IT teamu pre nášho významného klienta v Leviciach!

Na tejto pozícii Ťa čaká rozvoj, získanie nových zručností, možnosť kariérneho rastu a výborný kolektív.

V Tvojej kompetencii bude:
• Konfigurácia Linux (RedHat, CentOS)
• Inštalácia, konfigurácia a aktualizovanie systémov (YUM, RPM)
• Vytváranie nových Docker kontajnerov, správa Docker swarm
• Konfigurácia a správa Tomcat a vytváranie kontajnerov obsahujúci Tomcat
• Vytváranie playbook-ov pre Ansible

- Flexibilný pracovný čas
- 13. a 14. plat
- Príspevok na dochádzku
- Kurzy a školenia
- Sociálny bonus

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

- Výroba, Konštrukcia, Vývoj
- Náš klient je jeden z popredných svetových dodávateľov strojových zariadení pre vodné elektrárne

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

- Znalosti Linux/Unix
- Aktívna angličtina
- Skúsenosti s Open Source nástrojmi - znalosť Tomcat
- Základné znalosti Jira a Confluence
- Základy nemeckého jazyka výhodou

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3632550  Dátum zverejnenia: 17.10.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 1500,- / mesiac + 13. a 14. plat + Ročné odmeny + Benefity