Elektromechanik

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Trenčiansky kraj
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
min. 650€ brutto, priemerná mesačná mzda na pozícií 850€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, v Novom Meste nad Váhom, hľadáme ELEKTROMECHANIKA, ktorý sa bude vedieť orientovať v elektrotechnickej dokumentácií. Má záujem pracovať v tzv. rodinnej firme a prostredí, kde je skvelý tím ľudí. Práca na 2 zmeny a prac. zmluva priamo so spoločnosťou.

Hlavná zodpovednosť za:

• čítanie elektrotechnickej dokumentácie - schémy
• príprava a montáž komponentov podľa dokumentácie
• vizuálna kontrola zapojených komponentov

• práca na 2 zmeny!
• pracovná zmluva priamo so spoločnosťou !
• dochádzkový bonus 50 Eur
• výkonnostný bonus 50 Eur
• individuálny bonus až do výšky 100 eur !
• vianočný bonus
• príspevok na dopravu a stravu
• 7,5 hodinový pracovný čas
• široký sociálny program ( rekreácia v horských apartmánoch, letné tábory pre deti, masáže, vitamínové balíčky,...)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Líder na trhu v oblasti výroby záložných zdrojov, klimatizačných jednotiek.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnické

orientácia v elektrotechnickej dokumentácií
§ 21 výhodou
manuálna zručnosť

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3628628  Dátum zverejnenia: 25.3.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: min. 650€ brutto, priemerná mesačná mzda na pozícií 850€