1 400 - 1 600 EUR
Vitajte v Adecco Slovensko

Application Support Services Analyst -Payroll Systems

Miesto práce
Bratislava
plný úväzok
Základná zložka mzdy (brutto)
1600
Priemerná mesačná mzda na pozícii vrátane odmien (brutto)
1600

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

We are looking for a smart IT candidate for our client in BRATISLAVA!

It is a position on the project to stabilize support for Payroll systems in the MEU region.
Responsibilities:
• Supports Payroll application stabilization project work
• Ensure execution of functional mapping and Knowledge Base repository assemble and maintenance
• Under supervision of Application support lead:
- Supports Transition of Payroll application support to general model within given deadlines.
- Supports Knowledge Transfer and Transition to support for given set of payroll and Time Attendance applications in MEU region
- Coordinate activities with key support parties with no disruption to quality of the application support
• Provide analysis and reporting based on demand

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Výroba a spracovanie kakaových bôbov, cukrovinárskych polotovarov, konzumného kakaového prášku, tabuľkových čokolád, čokoládových a nečokoládových cukroviniek.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) alebo Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno
Poslať spoločnosti životopis

Informácie o výberovom procese

Skills required:
• Bachelor Degree in IS/Computer Science/Business or equivalent
• Basic understanding of IT/IS environment/services/technology principles
• ITIL principles and Project management principles is beneficial
• Experience with application support or Human resources /Payroll processes is beneficial
• Detail orientation and Analytical approach to problem solving
• Self-starter who can operate independently
• Ability to fluently communicate in English language, other language if a benefic

ADECCO je svetovou jednotkou v riešeniach súvisiacich s ľudskými zdrojmi. Od náboru pracovníkov, cez ich presun až po outsourcing je ADECCO partnerom, ktorého si vyberajú odborníci v oblasti ľudských zdrojov na celom svete. ADECCO s viac než 5 100 zastúpeniami vo viac ako 60 krajinách pomáha každý deň nájsť prácu 700 000 ľuďom. Máme potrebné schopnosti a disponujeme globálnymi informáciami tak, aby sme mohli v ľudských zdrojoch vyvíjať stratégie na najvyššej úrovni.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

ADECCO Slovakia, s. r. o.
Rádayho 8
984 01 Lučenec
ID: 3624581   Dátum zverejnenia: 11.4.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1600