Elektrotechnický údržbár s vyhláškou

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Nová Dubnica
Termín nástupu
dohodou
min. hodinová mzda 5,10€ v závislosti od skúseností kandidáta. Vaša mzda však nemôže byť jednostranným rozhodnutím, preto sa s Vami radi porozprávame.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho významného klienta hľadáme šikovného údržbára, ktorý sa bude starať o elektro-mechanické zariadenia, bude zároveň technickou podporou pre svojich kolegov.
Potrebný je minimálne § 22

• elektro -mechanická údržba zariadení
• výmena a obstarávanie dielov
• technická podpora pre kolegov z odd. výroby
• v prípade poruchovosti na zariadeniach ich odstránenie, prípadná eliminácia časov v poruche na linke
• reportovanie do systému a práca na zlepšovacích projektoch v spolupráci s proces. inžiniermi
• podpora zvyšovania výroby
• inštalácia zariadení

• medzinárodná spoločnosť
• športové aktivity- možnosť využívať krytú plaváreň zadarmo
• bezplatná výučba anglického jazyka
• teambuildingy
• príspevok do 3.piliera
• valorizácia platu
• pružný pracovný čas
• mladý kolektív

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Klient sa venuje elektronickým službám v oblasti priemyslu a medicínskej techniky

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

• min. elektrotechn. vyhláška §22
• ochota pracovať v nepretržitej prevádzke (tzv.12tky)
• Microsoft Excel - mierne pokročilý

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3624489  Dátum zverejnenia: 19.3.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: min. hodinová mzda 5,10€ v závislosti od skúseností kandidáta. Vaša mzda však nemôže byť jednostranným rozhodnutím, preto sa s Vami radi porozprávame.