Mechanik - operátor

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ASAP
Od 6,00€/hod (hodinová sadzba je tvorená pevným súčtom základnej zložky 3,50€ a ďalšími zložkami mzdy vo výške 2,50 €) + 10% prémie z hodinovej sadzby

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta hľadáme šikovného mechanika, ktorý sa nebojí nových výrobných liniek ale ani tých staršej generácie. Vieš vymeniť diely na linke a nebojíš sa občas pomôcť vo výrobe operátorom? V tom prípade si na správnom mieste.

Čo všetko budeš robiť?
- príprava strojov a linky na zmenu sortimentu a technické zabezpečenie zmeny sortimentu.
- spolupráca s linkovým údržbárom
- Vizuálna kontrola linky, zodpovednosť za preventívnu aj reaktívnu údržbu uvedených zariadení
– zapisovať odstránené chyby do programu
- zabezpečiť dodržiavanie poriadku a čistoty na pracovisku (5S)
- obsluha baliacej linky v prípade, že nie je čo opraviť :)

- Motivujúce platové ohodnotenie
- Deputát v hodnote 16,60 € na mesačnej báze
- Zlom (zvýhodnený nákup čokoládových výrobkov)
- Ticket restaurant karta ( stravné vo výške 3,60 € za odpracované min. 4 hodiny zo zmeny)
- Pravidelné komplexné zdravotné prehliadky hradené zamestnávateľom
- Relax centrum v priestoroch firmy
- Osobný a kariérny rast
- Príspevok pri svadbe a narodení dieťaťa
- Doplnkové dôchodkové sporenie od 2 - 4 %
- Životné poistenie
- Darčekové poukážky na mesačnej báze
- Odmeny pri pracovných jubileách
- Odmena pri životnom jubileu

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Výroba potravín, nápojov a tabakových výrobkov

Klient je najväčší potravinársky výrobca na Slovensku.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

strojárstvo, mechanik, automechanik, nastavovač strojov

- Mať technické zručnosti
- Skúsenosti s údržbou/opravou strojov alebo liniek veľkou výhodou
- Logické myslenie
- Ochota učiť sa nové veci
- Základy na PC

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3622503  Dátum zverejnenia: 15.3.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 6,00€/hod (hodinová sadzba je tvorená pevným súčtom základnej zložky 3,50€ a ďalšími zložkami mzdy vo výške 2,50 €) + 10% prémie z hodinovej sadzby