Hosteska/pomocna sila na vystave v Košiciach dna 14.3.2019

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Košice
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
3,9€ / hod

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Maš chuť si privyrobiť?

Ponúkame brigádu na deň 14.3. 2019 v čase 7:30hod až 15:30hod.

POPIS PRACOVNEJ NÁPLNE:
- asistovanie obchodnému zástupcovi na výstave
-rozdávanie reklamných letákov
- príprava kávy

Miesto výkonu práce je v Kosiciach - Juzna Trieda

Informácie o výberovom konaní

Práca vhodná pre študenta

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Veľkoobchod

Spoločnosť predstavuje svoje služby v Košiciach na výstave

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Komunikatívnosť, príjemný vzhľad

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.
Našou hlavnou úlohou je ľuďom zabezpečiť prácu a spoločnostiam talenty, ktoré sú nevyhnutné pre prosperujúce spoločnosti.

Riešime potreby našich klientov v oblasti riadenia ľudských zdrojov a zároveň dávame uchádzačom a agentúrnym zamestnancom šancu profesijného aj mimo-profesijného rozvoja.

Máme širokú sieť pobočiek a kancelárií po celej krajine. Prítomnosť v jednotlivých regiónoch nám umožňuje detailne poznať lokálne špecifiká trhu práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3619973  Dátum zverejnenia: 13.3.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 3,9€ / hod