Inžinier pre klimatizácie - Automotive

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Senica
Termín nástupu
ASAP
minimálne od 1600 € - na základe skúsenosti (plus príplatky)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si inžinier ktorý túži byť členom výskumno vývojového týmu? Máš znalosti termodynamiky, hydrodynamiky, metrológie? Rád pracuješ na nových projektoch? Dohovoríš sa po anglicky a chceš zabŕdnuť do R & D (Výskum a testovanie zariadení) ?

Pod tvoju náplň práce bude patriť :
• Plánovanie, koordinácia a špecifikáciuatestovacích aktivít
• Podporu inžinierov z rôznych oddelení (výroba, kvalita) na základe zákazníckych špecifikácií
• Spracovanie a analýzu validačných testov pre HVAC (Heating, Ventilation and Air Conditioning)
• Vývoj a spravovanie dokumentácie nových testovacích postupov
• Vývoj produktu (HVAC) presne podľa požiadaviek zákazníka
• Reportovanie výsledkov interným a externým zákazníkom
• Prezentovanie výsledkov validácie a návrhov na produktové zmeny

• stabilné zamestnanie s pravidelným mesačným príjmom
• variabilná zložka mzdy
• možnosť profesijného rastu
• príležitosť stať sa súčasťou vývojového tímu v automobilovom priemysle
• zaškolenie expertmi z Nemecka
• flexibilný pracovný čas
• závodné stravovanie
• odmena pre darcov krvi
• odmena za odpracované roky
• príspevok na DDS
• vianočná poukážka
• dovolenkový príspevok
• príspevok na saunu, plaváreň, masáže

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Náš klient je popredný výrobca automobilových komponentov a zariadení.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

• Dobré znalosti termodynamiky, hydrodynamiky, metrológie
• Dobré komunikačné a prezentačné schopnosti

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3619731  Dátum zverejnenia: 12.3.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: minimálne od 1600 € - na základe skúsenosti (plus príplatky)