Vitajte v Adecco Slovensko

QA Automatizačný inžinier (Java backend)

Miesto práce
Košice
plný úväzok
Základná zložka mzdy (brutto)
Min. 1500€ (Výsledná mzda závisí od znalostí a praxe kandidáta)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre jedného z našich klientov, globálneho poskytovateľa IT riešení, hľadáme automatizačného inžiniera, ktorý sa pripojí k tímu v Košiciach.
Ako automatizačný inžinier budete pracovať s najnovšími technológiami na U.S. projekte priamo z Košíc! Spolupracovať na vytváraní platformy pre združenie tisícok ponúk a propagačných akcií, financovaných CPG. Ktoré sú priamo integrované s webovými stránkami. Následne vytváranie reportov.

Požiadavky:
Znalosť Java backend development a základy v Javascripte.
Min. 3 roky skúsenosti s testovaním automatizácii
Používanie junit
BDD vytváranie testov
Vytváranie testovacích plánov
integrovanie a nastavovanie automatizácii
znalosť agile/scrum metodológii

BenefitCafeteria systém
Cestovné poistenie
Vedenie bankového účtu zadarmo
Príspevok do doplnkového dôchodku
Teambuildingy
Relax zóny s xboxom, ping-pongom a stolným futbalom
Káva a ovocie na pracovisku
a mnoho ďalších

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Inzerujúca spoločnosť je lídrom vo vývoji produktov s centrálou v Košiciach. Pomáha svojim zákazníkom navrhovať, vyvíjať a uvádzať na trh produkty a služby novej generácie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

5
Poslať spoločnosti životopis

Informácie o výberovom procese

V prípade, ak spĺňate vyššie uvedené požiadavky, prosím zašlite nám Váš životopis v slovenskom jazyku. Spoločnosť Adecco bude kontaktovať iba vybraných uchádzačov, vzhľadom na veľký počet záujemcov. Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

ADECCO je svetovou jednotkou v riešeniach súvisiacich s ľudskými zdrojmi. Od náboru pracovníkov, cez ich presun až po outsourcing je ADECCO partnerom, ktorého si vyberajú odborníci v oblasti ľudských zdrojov na celom svete. ADECCO s viac než 5 100 zastúpeniami vo viac ako 60 krajinách pomáha každý deň nájsť prácu 700 000 ľuďom. Máme potrebné schopnosti a disponujeme globálnymi informáciami tak, aby sme mohli v ľudských zdrojoch vyvíjať stratégie na najvyššej úrovni.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

ADECCO Slovakia, s. r. o.
Mlynská 28
040 01 Košice

Kontakt

Kontaktná osoba: Tomáš Varholík
E-mail: poslať životopis
ID: 3619673   Dátum zverejnenia: 12.3.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Min. 1500€ (Výsledná mzda závisí od znalostí a praxe kandidáta)