HR manager

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Prešov
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
2 600 - 2 700 EUR/mesiac2 678€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta z oblasti obchodu hľadáme vhodného kandidáta na pozíciu Manažéra ľudských zdrojov. Tvojou úlohou bude predovšetkým:
• vedenie zamestnancov v zmysle firemných zásad,
• vytvorenie vhodných pracovných podmienok,
• zabezpečenie pozitívnej a motivujúcej pracovnej atmosféry,
• zodpovednosť za plánovanie a riadenie zdrojov, personálu a nákladov,
• identifikácia potenciálu a jeho podpora individuálnymi rozvojovými opatreniami,
• podpora odborného a osobného rozvoja zamestnancov,
• zodpovednosť za personálne interné ďalšie vzdelávanie a školenia,
• zodpovednosť za realizáciu Corporate Social Responsibility (CSR) ako aj projektov Diversity.

• atraktívne finančné ohodnotenie,
• služobné vozidlo aj na súkromné účely,
• pracovný pomer na dobu neurčitú,
• mobilný telefón aj na súkromné účely,
• 1-krát do týždňa homeoffice
• prepracovaný systém zaškolenia metódou "Learning-by-doing",
• možnosť kariérneho rastu v rámci spoločnosti a iných krajín,
• doplnkové dôchodkové sporenie,
• sabbatical – dlhodobé neplatené voľno,
• karta Ticket Restaurant 4 € / deň,
• karta Multisport,
• deň plateného voľna pri príležitosti vlastnej svadby,
• narodeninový darček,
• darček pre budúcich rodičov,
• darček pre prvákov,
• vitamínový balíček, deň zdravia,
• letný tábor pre deti,
• firemné jubileum.

Hľadáme človeka, ktorý má skúsenosti s prácou v oblasti HR, ktorý viedol tím 5 - 6 ľudí a ktorý má skúsenosti s poradenstvom a vzdelávaním, resp. školením zamestnancov.
Nemecký jazyk je PODMIENKOU aspoň na úrovni A2/B1.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Maloobchod

Maloobchodná spoločnosť

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické, ľudské zdroje

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

• skúsenosti z oblasti HR - PODMIENKOU,
• samostatnosť, spoľahlivosť,
• výborné komunikačné, organizačné, prezentačné schopnosti,
• tímový hráč, vytvorenie pozitívnej atmosféry,
• znalosť legislatívy týkajúcej sa pracovno-právnych vzťahov (Zákonník práce, pracovné právo),
• mobilita (cestovanie v rámci SR).

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3616296  Dátum zverejnenia: 3.6.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2 600 - 2 700 EUR/mesiac2 678€