PLC programátor - líder

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Trenčiansky kraj
Termín nástupu
dohodou
minimálna mzda od 1400€ ( výška mzdy však závisí od skúsenosti a praxe uchádzača)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho významného klienta hľadáme PLC programátora s praxou, ktorý bude mať na starosti 3 kolegov. Má skúsenosti s vedením tímu, anglický jazyk má na komunikatívnej úrovni a nebojí sa viesť samostatne projekty.

• Participácia na nových projektoch
• Úzka spolupráca s projektovým manažérom
• Riadenie tímu 3 PLC programátorov
• Riešenie opráv a nastavenia zariadení, riešenie technických výpadkov
- Zabezpečuje plynulú prevádzkyschopnosť elektronických vybavení
• PLC programovanie - Simatic Step 7, Allen Bradley, Siemens
• Tvorba vizualizačných aplikácií (HMI/SCADA)
• Programovanie priemyselných robotov - ABB
• Správa výrobného informačného systému -MES
• Tvorba technickej dokumentácie k jednotlivým projektom
- Diagnostika a profylaktika zariadení, preventívna údržba v rámci odvetvia automatizácie
- Priemyselná komunikácia (Ethernet)
- Databázový systém SQL

• Vzdelávací program
• Sociálny program - príspevok na športové aktivity, DDS, výlety, spoločenské akcie
• Voľno nad rámec zákona
• Pružná pracovná doba
• Príspevok na detskú rekreáciu, výžiu
• Firemné akcie a ďalšie
• Možnosť kariérneho rastu

Informácie o výberovom konaní

Životopisy prosím posielať v slovenskom jazyku.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Výroba potravín, nápojov a tabakových výrobkov

Zahraničná spoločnosť pôsobiaca v oblasti výroby potravinárskych produktov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické, automatizácia preferovaná

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

3

• Nutná prax v oblasti programovania PLC
• Odborná spôsobilosť elektrotechnikov min. §22
• Komunikatívna znalosť anglického jazyka
• Základné znalosti IT - LAN/WAN, Windows
• Skúsenosť s riadením projektov

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.
Našou hlavnou úlohou je ľuďom zabezpečiť prácu a spoločnostiam talenty, ktoré sú nevyhnutné pre prosperujúce spoločnosti.

Riešime potreby našich klientov v oblasti riadenia ľudských zdrojov a zároveň dávame uchádzačom a agentúrnym zamestnancom šancu profesijného aj mimo-profesijného rozvoja.

Máme širokú sieť pobočiek a kancelárií po celej krajine. Prítomnosť v jednotlivých regiónoch nám umožňuje detailne poznať lokálne špecifiká trhu práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3613275  Dátum zverejnenia: 4.3.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: minimálna mzda od 1400€ ( výška mzdy však závisí od skúsenosti a praxe uchádzača)