Transport and operational manager

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Bratislavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
od 2000 EUR v závislosti od skúseností uchádzača + variabilná zložka a ďalšie benefity

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame skvelú príležitosť – otvorená pozícia: Business Development Manager. Náš klient už viac než desať rokov úspešne poskytuje logistické služby pre spoločnosť Samsung a ich dodávateľov. V súčasnosti sa zameriava na diverzifikáciu portfólia zákazníkov a hľadá nového Transport and operational manager.

Vašou náplňou práce bude:
• Vyhľadávanie potenciálnych klientov v oblasti prepravy na území Slovenska a krajinách Európskej únie.
• Vedenie obchodných jednaní, vyjednávanie podmienok spolupráce a tvorba predajných stratégií
• Starostlivosť o klientov spoločnosti, udržiavanie vzťahov - ich ďalší rozvoj, predaj nových riešení , zmeny cien a zmluvných podmienok atď.
• Predaj logistických riešení, zameraných na transport
• Príprava cenových ponúk a dojednávanie zmluvných podmienok.
• Spolupráca a podpora pri implementácii zákazníkov a kontrola dodržiavania štandardov kvality služieb.
• Identifikácia trhových trendov a sledovanie konkurencie.
• Vedenie oddelenia operations, cca 10 - 12 špeditérov a 1 - 2 admin. pracovníkov.
• Rozvoj a implementácia plánov, zahrňujúca celkovú stratégiu rastu, ročný plán predaja, tržieb a rozpočtu v spolupráci s finančným oddelením.

- práca v etablovanej medzinárodnej spoločnosti
- adekvátne finančné ohodnotenie
- kvartálne bonusy v závislosti od Vášho výkonu
- firemný automobil aj na súkromné účely
- práca v príjemnom kolektíve a priateľskej atmosfére
- možnosť ďalšieho vzdelávania a kariérneho rastu
- refferal bonus pri odporučení zamestnanca

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

KOMPLEXNÁ LOGISTIKA POD JEDNOU STRECHOU
• Rok založenia v roku 1997 - Južná Kórea
• Poskytovateľ globálnych logistických služieb v širokom rozsahu
• Založenie pobočky na Slovensku v roku 2004
• Strategicky logistický partner pre spoločnosť Samsung
• Prevádzkovateľ vlastného kontajnerového terminálu od roku 2005
• Medzinárodná a vnútroštátna cestná preprava tovaru
• Služby železničného operátora z významných európskych prístavov
• 4 pobočky na Slovensku (Senec, Sládkovičovo, Galanta, Gáň)
• Stabilné zázemie s cca 350 zamestnancami
• Certifikát systému manažérstva kvality podľa normy STN EN ISO 9001

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

• prax v oblasti poskytovania služieb v doprave a logistike
• skúsenosti s riadením zamestnancov, projektov
• znalosť trhu, prostredia, regiónu
• neustále zlepšovanie sa a progres
• zodpovedný prístup k práci, samostatnosť a precíznosť
• manažérske a organizačné zručnosti - komunikácia, asertivita, proaktívny prístup, samostatná rozhodnosť
• zmysel pre detail
• základná znalosť zákonníka práce
• komunikatívna znalosť anglického jazyka

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3613204  Dátum zverejnenia: 4.3.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 2000 EUR v závislosti od skúseností uchádzača + variabilná zložka a ďalšie benefity