Konštruktér - produktový inžinier

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Malacky
Termín nástupu
ASAP
nástupný plat sa líši podľa seniority kandidáta, základný plat pre absolventa je 1.100€ + variabilná časť

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ako produktový inžinier / konštruktér budete mať na starosti vývoj a úpravu produktov na základe zákazníckych požiadaviek. Budete mať na starosti podporu procesnému inižnieringu, nakoľko práve vy budete vedieť o produkte všetky informácie.

Okrem toho však bude vašou náplňou práce:
- koordinácia ponúk pre oddelenie nákupu a obchodu
- podpora pri rozvoji výrobného procesu
- príprava kusovníkov a výrobných postupov
- kalkulácia výroby produktov
- koordinácia výroby vzoriek

okrem iných benefitov, ktoré klient poskytuje, budete mať priestor na:
- profesionálny rozvoj, spolupráca s kolegami v zahraničí
- možnosť realizovať, učiť sa nové veci
- vynikajúci kolektív
- stabilné zázemie

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Klient je z oblasti elektrotechnického priemyslu.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

- teoretické znalosti z elektrotechniky alebo strojárstva
- skúsenosti na pozícií konštruktér / produktový inžinier min 3 roky, prípadne senior produktového inžiniera
- analytické myslenie, otvorená myseľ, zodpovedný prístup k riešeniu úloh

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.
Našou hlavnou úlohou je ľuďom zabezpečiť prácu a spoločnostiam talenty, ktoré sú nevyhnutné pre prosperujúce spoločnosti.

Riešime potreby našich klientov v oblasti riadenia ľudských zdrojov a zároveň dávame uchádzačom a agentúrnym zamestnancom šancu profesijného aj mimo-profesijného rozvoja.

Máme širokú sieť pobočiek a kancelárií po celej krajine. Prítomnosť v jednotlivých regiónoch nám umožňuje detailne poznať lokálne špecifiká trhu práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3608751  Dátum zverejnenia: 26.2.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: nástupný plat sa líši podľa seniority kandidáta, základný plat pre absolventa je 1.100€ + variabilná časť