Si skúsený vodič s oprávnením vzv? Ponúkame serióznu prácu so super platom a exkluzívne benefity! Nástup možný ihneď.

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Bratislava
850 - 1 000 EUR/mesiac3,50 EUR / hod. - základná zložka 2 EUR / hod. - dochádzkový bonus, mzda 5 eur/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovných skladníkov s VZV oprávnením, pre nášho klienta pôsobiaceho v BRATISLAVE!

Náplňou práce je:

- Vykladanie a nakladanie materiálu do kamiónov
- Vizuálna kontrola obalov,
- Vyskladnenie a zaskladnenie do a z regálov
- Manipulácia s komponentmi v rámci skladu a montážnej linky manuálne aj pomocou VZV
- Práca so scannerom

Ponúkame zaujímavý nástupný plat 900 - 950€ brutto, stravné lístky v hodnote 3,60€. Zamestnanec si hradí 0 €.

Práca je na 2 zmeny. Ranná,poobedná. Pracovná zmluva na 6 MESIACOV!!!

Podmienky prijatia:

- PLATNÉ VZV OPRÁVNENIE,
- PRAX S PRÁCOU NA VZV VOZÍKU,
- manuálna zručnosť a ochota pracovať na smeny,
- dobrý zdravotný stav (nutné absolvovať lekársku prehliadku u svojho lekára),
- absolvovať pohovor.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Spoločnosť Mondelez Slovakia je súčasťou spoločnosti Mondelēz International, ktorá je popredným svetovým výrobcom čokolády, sušienok, žuvačiek, bonbónov a rozpustných nápojov, a ktorej obrat v roku 2016 bol 26 miliárd amerických dolárov.

Spoločnosť Mondelēz International, nástupca spoločnosti Kraft Foods, zamestnáva 90 tisíc ľudí a prináša radostné chvíle lahodnej chuti spotrebiteľom v 165 krajinách sveta. Patria jej značky, ktorých hodnota je rádovo niekoľko miliárd dolárov, napríklad čokolády Milka a Cadbury Dairy Milk, sušienky LU, Nabisco a Oreo, rozpustné nápoje Tang a žuvačky Trident.

Mondelēz International pôsobí v Českej republike a na Slovensku od roku 1992 a dnes je nespochybniteľnou jednotkou vo výrobe sušienok a čokoládových cukroviniek na českom i slovenskom trhu. V štyroch továrňach, dvoch obchodných jednotkách a centre zdieľaných služieb zamestnáva takmer 2,5 tisíc ľudí a obchodné zastúpenie firmy tu predáva 430 produktov pod 19 značkami.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3605700  Dátum zverejnenia: 2.5.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 850 - 1 000 EUR/mesiac3,50 EUR / hod. - základná zložka 2 EUR / hod. - dochádzkový bonus, mzda 5 eur/hod.