Senior nákupca a predajca automobilov / B2B segment + Anglický a nemecký jazyk

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
1.4 2019
Mzdové podmienky (brutto)
from 1700 Euro / Gross - depending on candidate skills

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- aktívna komunikácia s existujúcimi zákazníkmi v SR a EÚ
- aktívna akvizícia nových zákazníkov v rámci EÚ
- poskytovanie kompletného servisu pre zákazníkov
- tvorba všeobecných obchodných ponúk a ponúk na mieru zákazníkovi
- monitorovanie trhu a aktuálnych trendov
- reportovanie obchodných výsledkov priamemu nadriadenému
- vedenie obchodných stretnutí v SR a zahraničí a vyjednávanie obchodných podmienok
- účasť na tuzemských a zahraničných služobných cestách
- účasť na medzinárodných veľtrhoch a výstavách
- proaktívny prístup v rámci zlepšovania obchodných výsledkov a optimalizácia obchodnej stratégie

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Veľkoobchod

Medzinárodný obchod B2B

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) a Nemecký jazyk - Pokročilý (C1)

- Skúsenosti s medzinárodným predajom sú nevyhnutné
- Znalosť Anglického jazyka na komunikatívnej úrovni + nemecký alebo francúzsky jazyk na komunikatívnej úrovni
- Skvelá reputácia v priemysle
- Znalosť automobilových trhov v Európe
- Vynikajúce prezentačné a komunikačné schopnosti
- Ochota cestovať a tvrdo pracovať
- Podnikateľské ciele a ambície v oblasti rastu kariéry
- Schopnosti riešenia konfliktov
- Nezávislé a mimovoľné logické myslenie
- hovoriť anglicky a nemecky / francúzsky na plynulej úrovni, s vynikajúcimi ústnymi a písomnými schopnosťami

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3595231  Dátum zverejnenia: 12.3.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: from 1700 Euro / Gross - depending on candidate skills