Plánovač (Logistic planner)

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Lozorno
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
od 950€ brutto v závislosti od skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máš prax ako plánovač v automotive? Vieš dobre anglicky alebo nemecky? Excel Ti nerobí problém? Tak neváhaj a pošli životopis.

Náplň práce:
- Zodpovednosť za zabezpečenie dodávok smerom k finálnemu zákazníkovi na základe odvolávok v čase a kvalite
- Plánovanie výroby semifinálnych a finálnych výrobkov na základe spracovania objednávok hotových výrobkov od zákazníka a aktuálneho stavu zásob na sklade
- Komunikácia so zákazníkom na dennej báze
- Plánovanie expedície
- Kontrola dodržiavania výrobného plánu
- Plánovanie dopravy hotových výrobkov k zákazníkovi
- Zodpovednosť za výšku a správnosť zásob v závode
- Zodpovednosť za starostlivosť a údržbu kmeňových dát
- Zodpovednosť za vystavovanie logistických reklamácii v systéme SQTS
- Komunikácia so zákazníkom ohľadne stavu nasadenia technickej zmeny a ich koordinácia
- Pravidelné reportovanie priamemu nadriadenému
- Zodpovednosť za dosahovanie výsledkov KPI
- Analýza a optimalizácia procesov zameraných na zabezpečenie včasných dodávok k zákazníkovi
- Práca so zákazníckymi portálmi
- Podľa potreby vykonávanie i ďalšie činnosti podľa pokynov nadriadeného v rámci druhu práce dohodnutého v pracovnej zmluve
- Kooperácia na zabezpečení dosiahnutia hospodárskych výsledkov firmy

Práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
5 dní dovolenky nad rámec zákona
Príspevok na stravovanie v novej závodnej jedálni
Letný a zimný bonus
Príplatok za poobednajšiu a nočnú zmenu
Práca vo sviatok 100%
Odmeny za prácu cez víkend
Odmena za 100% ročnú dochádzku
Vernostný bonus podľa odpracovaných rokov
Príjemný pracovný kolektív
Príspevok zamestnávateľa do 3. Piliera
Doprava na pracovné zmeny - ZDARMA
Poskytnutie ubytovania
Vitamínové balíčky, vianočné darčeky, firemný večierok a mnoho dalšieho …

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Náš klient je svetovým dodávateľom interiérových a exteriérových automobilových systémov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

NUTNÉ - Min. 2 roky na podobnej pozícii, skúsenosti s MRP systémom

Osobnostné požiadavky: komunikatívnosť, samostatnosť, tímová práca, kreativita, rozhodnosť, cieľavedomosť a zodpovednosť, ochota neustále sa zlepšovať, odolnosť voči stresu

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3581336  Dátum zverejnenia: 18.1.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 950€ brutto v závislosti od skúseností