Vitajte v Adecco Slovensko

Hľadáme samostatného a dynamického účtovníka/účtovníčku s praxou.

Miesto práce
Krompachy
plný úväzok
Základná zložka mzdy (brutto)
950 - 1300€ - podľa skúseností a dĺžky relevantnej praxe

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta medzinárodnú výrobnú spoločnosť hľadáme šikovného a skúseného účtovníka/účtovníčku.

Ak spĺňate kritéria, zašlite nám Váš životopis.

Náplň práce:
  • vedenie účtovnej agendy spoločnosti
  • vystavovanie faktúr a registrácia došlých faktúr, účtovanie odberateľských faktúr
  • spracovávanie dokladov, účtovanie služobných ciest, stravných lístkov
  • vedenie štatistických výkazov
  • kontrola podkladov pre DPH a kontrola plnenia daňových povinností
  • účtovanie majetku
  • príprava prevodných príkazov, kontakt s bankou, príprava dokumentov pre banky, kontrola bankových výpisov, účtovanie bankových dokladov
  • spracovanie finančných analýz a reportov

Požiadavky na kandidáta:
  • skúsenosti v oblasti účtovníctva (min. 2-3 roky)
  • znalosť platnej legislatívy a účtovných predpisov
  • znalosť zákona o DPH a medzinárodné obchody
  • lojalita, diskrétnosť a komunikatívnosť
  • skúsenosť z výrobnej spoločnosti
  • komunikatívna úroveň anglického jazyka NUTNÁ

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

dizajn a výroba komponentov pre energetiku

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomický

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3
Poslať spoločnosti životopis

Informácie o výberovom procese

V prípade, ak spĺňate vyššie uvedené požiadavky, prosím zašlite nám Váš životopis v slovenskom jazyku. Spoločnosť Adecco bude kontaktovať iba vybraných uchádzačov, vzhľadom na veľký počet záujemcov. Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

ADECCO je svetovou jednotkou v riešeniach súvisiacich s ľudskými zdrojmi. Od náboru pracovníkov, cez ich presun až po outsourcing je ADECCO partnerom, ktorého si vyberajú odborníci v oblasti ľudských zdrojov na celom svete. ADECCO s viac než 5 100 zastúpeniami vo viac ako 60 krajinách pomáha každý deň nájsť prácu 700 000 ľuďom. Máme potrebné schopnosti a disponujeme globálnymi informáciami tak, aby sme mohli v ľudských zdrojoch vyvíjať stratégie na najvyššej úrovni.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

ADECCO Slovakia, s. r. o.
Mlynská 28
04001 Košice

Kontakt

Kontaktná osoba: Monika Sehnalova
Tel.: +421 911 566 874
E-mail: poslať životopis
ID: 3552382   Dátum zverejnenia: 3.12.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   950 - 1300€ - podľa skúseností a dĺžky relevantnej praxe