Customer Contact - Disponent

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Hlohovec
Termín nástupu
ASAP
od 1500 € - 1800 € - na základe skúsenosti (plat je uvedený v základnom stave, bez benefitov a príplatkov )

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máš skúsenosti s plánovaním logistiky? Si komunikatívny a máš diplomatické zmýšľanie? Rád kontroluješ a máš veci pod palcom? Dohliadanie a organizovanie veci je tvoja silná stránka? Nerobí ti problém komunikovať so zákazníkom aj v angličtine? Potom si náš človek!!!!!!!!

Pre nášho klienta hľadáme dynamickú osobu, ktorá je silne orientovaná na zákazníka, má skúsenosti s logistikou a chápe, že spokojnosť zákazníka je najvyššou prioritou.
Hlavné povinnosti v tejto pozícii sú:

• Plánovanie dopravy výrobku zo závodu
• Vybavovanie logistiky, zodpovednosť za transport a včasné doručenie dodavky.
• Spravovanie a sledovanie naplánovanej dodávky materiálu k zákazníkovi, reporting, sledovanie dopravy a dodania výrobku
• Analyzovať, chápať a predvídať potreby zákazníkov a zabezpečiť, aby sa odrážali vo výrobných činnostiach
• Komunikácia o dodávkach výrobkov so zákazníkmi, poskytovanie presných informácii o čase atď.
• Komunikácia s ostatnými oddeleniami

• Práca v rodinnom prostredí v rastúcom automobilovom priemysle
• Rozvoj kariéry - možnosti rastu v rámci divízie alebo skupiny
• Príspevok na DDS, tretí pilier
• 13. plat v závislosti od splnenia firemných a individuálnych cieľov
• Školenie a rozvoj podľa osobného plánu
• Pravidelné spoločenské aktivity
• Pravidelné finančné / kupónové / materiálne darčeky (narodenie dieťaťa, svadba, pracovné výročie ...)
• Jedlo v jedálni od 1 €
• 2x mesačne možny Home office

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Náš klient je firma v celosvetovom meradle zaradená do exteriérových komponentov a modulov, ktoré sa vyrábajú prevažne zo vstrekovaného polypropylénu a kompozitných materiálov. Divízia navrhuje a dodáva širokú škálu súčiastok a modulov vrátane nárazníkov a systémov absorpcie energie, predných modulov a výrobkov vyrobených z kompozitných materiálov, najmä dverí batožinového priestoru.
S viac ako 33 000 zamestnancami, 128 továrňami a 23 centrami výskumu a vývoja v 31 krajinách je spoločnosť nezávislou francúzskou spoločnosťou kótovanou na parížskej burze cenných papierov s príjmami vo výške 8 miliárd EUR.
Divízia má na Slovensku technické centrum a výrobný závod

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Logistika, Technika, Výroba, Ľudské zdroje,

Počet rokov praxe

2

• Skúsenosti s podobnou pozíciou v logistike (2 - 3 roky)
• Silná orientácia na zákazníka
• Dobré komunikačné schopnosti
• Odolnosť proti stresu

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3548732  Dátum zverejnenia: 7.1.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 1500 € - 1800 € - na základe skúsenosti (plat je uvedený v základnom stave, bez benefitov a príplatkov )