Hľadáme pracovníkov/čky do skladu s VZV

Talent Solutions, s.r.o.

Miesto práce
Piešťany
Termín nástupu
dohodou
650 € + variab.zložka do 200 € + 40 € odmena za kvalitu + príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vykladanie a nakladanie materiálu do kamiónov
Vizuálna kontrola obalov
Vyskladnenie a zaskladnenie materiálu do a z regálov
Manipulácia s komponentmi v rámci skladu ( manuálne aj s pomocou VZV )
Práca so scannerom

práca na tri zmeny
variabilná zložka do výšky 200 €
odmena za kvalitu 40 €
príplatky v rámci zákonníka práce
riadne zaškolenie
obnovenie osvedčenia na VZV
pracovné oblečenie a ochranné pomôcky

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná sa zaoberá vnútroštátnou a medzinárodnou prepravou všetkými typmi vozidiel, letecké a námorné prepravy, skladovanie a služby s pridanou hodnotou ako colná deklarácia, balenie multipackov a pod.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

platné osvedčenie na VZV
manuálna zručnosť
prax v riadení VZV minimálne 6 mesiacov

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3545222  Dátum zverejnenia: 12.2.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 650 € + variab.zložka do 200 € + 40 € odmena za kvalitu + príplatky