Vitajte v Adecco Slovensko

C#/.NET Programátor( flexibilná pracovná doba)

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
Dohodou
Základná zložka mzdy (brutto)
Od 1200 EUR brutto / mesačne vyššie a ďalšie odmeny, v závislosti od skúseností a zručností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak máš vášeň a túžbu rozvíjať svoje programátorské schopnosti a prinášať svoje kreatívne pohľady, máš jedinečnú šancu podieľať sa na nových prínosných projektoch v oblasti medicíny pre nášho klienta.

Tvojou úlohou bude:

  • Softvérový vývoj a podpora pre Web Based Application
  • Odpovedanie na požiadavky zákazníkov
  • Vývoj a implementácia novej funkcionality
  • Podieľanie sa na výskume a zlepšovaní

Atraktívny balík finančných a nefinančných benefitov, medzi ktoré patrí:

Flexibilná pracovná doba
Finančné náhrady za cestu
Dôraz na work- life balance
Kurzy ďalšieho vzdelávania a technické školenia
BenefitCafeteria ( možné využiť na nakupovanie, relaxáciu, cestovanie a ďaľšie podľa vlastných preferencií)
Spoločenské a teambuildingové aktivity
Vstupné poplatky za športové podujatia
Relax Zone ( Xbox, stolný tenis alebo futbal)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Globálna medzinárodná spoločnosť vyvíjajúca technológie pre odvetvia telekomunikácií, automobilového priemyslu, zdravotníctva, technológií, médií a zábavy, výroby a polovodičov.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

  • Skúsenosti s C#, .NET a Javascript
  • Skúsenosť s vývojom softvérových aplikácií, skriptovaním a testovaním
  • Schopnosť identifikovať, analyzovať, riešiť a komunikovať technické otázky
  • Schopnosť pracovať samostatne
Poslať spoločnosti životopis

Informácie o výberovom procese

V prípade, ak spĺňate vyššie uvedené požiadavky, prosím zašlite nám Váš životopis v slovenskom jazyku. Spoločnosť Adecco bude kontaktovať iba vybraných uchádzačov, vzhľadom na veľký počet záujemcov. Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

ADECCO je svetovou jednotkou v riešeniach súvisiacich s ľudskými zdrojmi. Od náboru pracovníkov, cez ich presun až po outsourcing je ADECCO partnerom, ktorého si vyberajú odborníci v oblasti ľudských zdrojov na celom svete. ADECCO s viac než 5 100 zastúpeniami vo viac ako 60 krajinách pomáha každý deň nájsť prácu 700 000 ľuďom. Máme potrebné schopnosti a disponujeme globálnymi informáciami tak, aby sme mohli v ľudských zdrojoch vyvíjať stratégie na najvyššej úrovni.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

ADECCO Slovakia, s. r. o.
Digital Park III, Einsteinova 19
851 01 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Mária Bublincová
E-mail: poslať životopis
ID: 3540450   Dátum zverejnenia: 12.12.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Od 1200 EUR brutto / mesačne vyššie a ďalšie odmeny, v závislosti od skúseností a zručností