Vitajte v Adecco Slovensko

Quality engineer

Miesto práce
Hlohovec
Termín nástupu
dohodou
Základná zložka mzdy (brutto)
od 1300 €/v závislosti od skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta z oblasti automotive hľadáme Inžiniera kvality ktorého náplňou práce bude:
• Zabezpečiť, aby sa pri každom kvalitatívnom incidente výrobnými pracovníkmi (prostredníctvom školení, koučingu, vedenia) uplatňovali správne nástroje kvality.
• Analýza hlavných príčin, plánovanie akcií, uplatňovanie navrhovaných opatrení.
• Zodpovednosť za definovanie a uvoľnenie pokynov na prepracovanie a ich aplikácie.
• V prípade potreby definovať varovanie o problémoch pre kritické vnútorné a vonkajšie problémy.
• Podieľať sa na analýze zamietnutí pravidelných častí so zákazníkom
• Podľa požiadaviek zákazníka alebo v závislosti od výsledkov kvality vytvoriť kvalitatívnu stenu
• Využívať a trénovať používanie 8D a QRCI vo výrobe.
• Kontrolovať či je každý Poka Yoke testovaný výrobným tímom na začiatku každej zmeny
• Kontrolovať dôsledné dodržiavanie a zvyšovanie stupňa kontroly v prípade nedodržania predpisov
• Aktualizovať a sledovať ukazovatele kvality produkcie
• Podieľať sa na každodenných kontrolách šrotu v oblasti výroby
• Vykonávať/zúčastňovať sa na interných procesných auditoch.

• Príležitosť pre kariérny rozvoj – v rámci divízie aj v rámci skupiny
• Systém ročných bonusov založený na výsledkoch spoločnosti
• Príspevok do tretieho piliera
• Možnosť navštevovania jazykových kurzov
• Sociálne podujatia (teambuildingy, firemné večierky, rodinné akcie...)
• Flexibilný pracovný čas
• Obed v hodnote 1€

Informácie o výberovom konaní

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.11.2018 (ostáva ešte 15 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technické zameranie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Poslať spoločnosti životopis

Informácie o výberovom procese

V prípade, ak spĺňate vyššie uvedené požiadavky, prosím zašlite nám Váš životopis v slovenskom jazyku. Spoločnosť Adecco bude kontaktovať iba vybraných uchádzačov, vzhľadom na veľký počet záujemcov. Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

ADECCO je svetovou jednotkou v riešeniach súvisiacich s ľudskými zdrojmi. Od náboru pracovníkov, cez ich presun až po outsourcing je ADECCO partnerom, ktorého si vyberajú odborníci v oblasti ľudských zdrojov na celom svete. ADECCO s viac než 5 100 zastúpeniami vo viac ako 60 krajinách pomáha každý deň nájsť prácu 700 000 ľuďom. Máme potrebné schopnosti a disponujeme globálnymi informáciami tak, aby sme mohli v ľudských zdrojoch vyvíjať stratégie na najvyššej úrovni.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

ADECCO Slovakia, s. r. o.
Digital Park III, Einsteinova 19
851 01 Bratislava
ID: 3532328   Dátum zverejnenia: 6.11.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 1300 €/v závislosti od skúseností