Quality engineer

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Hlohovec
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
od 1300 €/v závislosti od skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta z oblasti automotive hľadáme Inžiniera kvality ktorého náplňou práce bude:
• Zabezpečiť, aby sa pri každom kvalitatívnom incidente výrobnými pracovníkmi (prostredníctvom školení, koučingu, vedenia) uplatňovali správne nástroje kvality.
• Analýza hlavných príčin, plánovanie akcií, uplatňovanie navrhovaných opatrení.
• Zodpovednosť za definovanie a uvoľnenie pokynov na prepracovanie a ich aplikácie.
• V prípade potreby definovať varovanie o problémoch pre kritické vnútorné a vonkajšie problémy.
• Podieľať sa na analýze zamietnutí pravidelných častí so zákazníkom
• Podľa požiadaviek zákazníka alebo v závislosti od výsledkov kvality vytvoriť kvalitatívnu stenu
• Využívať a trénovať používanie 8D a QRCI vo výrobe.
• Kontrolovať či je každý Poka Yoke testovaný výrobným tímom na začiatku každej zmeny
• Kontrolovať dôsledné dodržiavanie a zvyšovanie stupňa kontroly v prípade nedodržania predpisov
• Aktualizovať a sledovať ukazovatele kvality produkcie
• Podieľať sa na každodenných kontrolách šrotu v oblasti výroby
• Vykonávať/zúčastňovať sa na interných procesných auditoch.

• Príležitosť pre kariérny rozvoj – v rámci divízie aj v rámci skupiny
• Systém ročných bonusov založený na výsledkoch spoločnosti
• Príspevok do tretieho piliera
• Možnosť navštevovania jazykových kurzov
• Sociálne podujatia (teambuildingy, firemné večierky, rodinné akcie...)
• Flexibilný pracovný čas
• Obed v hodnote 1€

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technické zameranie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3532328  Dátum zverejnenia: 6.11.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 1300 €/v závislosti od skúseností