Operátor výroby na zvarovni - práca pre automobilový priemysel

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Nitra
Termín nástupu
február 2019
Mzdové podmienky (brutto)
780 € + 117 € osobné ohodnotenie + 13.plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pozícia je obsadzovaná pre nový greenfield závod japonského koncernu G-TEKT s.r.o., Priemyselný Park - Sever, Nitra. Spoločnosť sa zaoberá výrobou lisovaných výrobkov z kovových materiálov, ktoré sú určené pre karosérie vozidiel v automobilovom priemysle. G-tekt je významným dodávateľom automobiliek JLR, BMW, Toyota, Honda.
Spoločnosť G-tekt ponúka svojim zamestnancom unikátnu rodinnú firemnú kultúru v globálnej spoločnosti.

Náplň práce:
- nakladanie a vykladanie hotových komponentov zo zvarovacej linky
- kontrola kvality na základe požiadiaviek
- spĺňanie hodinových cieľov stanovené Team Leadrom na základe objednávky
- zaistenie správneho označenia všetkých dokončených zostáv
- vedenie základnej údržby strojov
- dodržiavanie inštrukcií k dosiahnutiu maximálnej efektivity a bezpečnostných pokynov

Pracovná zmluva na dobu neurčitú
13. plat
Variabilná zložka mzdy (0-15% z hrubej mzdy)
Stravné lístky v hodnote 4 € (3 € hradí zamestnávateľ, 1 € zamestnanec)
práca na jednu zmenu
Zaúčanie v zahraničí
Možnosť kariérneho rastu
Predpokladaná expanzia spoločnosti v ďalších rokoch
Riadne zaškolenie

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Spoločnosť sa zaoberá výrobou lisovaných výrobkov z kovových materiálov, ktoré sú určené pre karosérie vozidiel v automobilovom priemysle. G-tekt je významným dodávateľom automobiliek JLR, BMW, Toyota, Honda.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

predchádzajúce skúsenosti s prácou na stroji výhodou
schopnosť riešiť vzniknuté problémy
komunikačné schopnosti
fyzická zdatnosť
ochota učiť sa nové veci

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3524799  Dátum zverejnenia: 27.11.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 780 € + 117 € osobné ohodnotenie + 13.plat