Špecialista obalového materiálu / Logistický Špecialista

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Malacky
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 500 EUR v závislosti od skúseností uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Radi by ste sa pridali do tímu logistiky pre nový projekt na palube úspešného automotive výrobcu? Máte skúsenosť s disponovaním obalového materiálu a hovoríte plynule buď anglicky alebo nemecky? Ak máte rád dynamiku logistiky v automotive výrobnej spoločnosti, tak nám pošlite životopis, radi Vás pozveme na pohovor.

Náplň práce:

• vedenie a odsúhlasovanie konta vratných obalov s dodávateľmi a zákazníkmi
• objednávanie jednorázových obalov pre potreby produkcie
• operatívne riešenie vzniknutých rozdielov – komunikácia s dodávateľmi/zákazníkmi,riešenie reklamácií
• evidencia a riadenie schvaľovania baliacich predpisov s dodávateľmi, zákazníkmi a interne v rámci firmy
• zaškoľovanie na dodržiavanie baliacich predpisov interne v rámci logistiky
• zabezpečenie čistenia a opravy vratných obalov
• plánuje a organizuje dopravu obalového materiálu, minimalizácia nákladov spojených s vratnými obalmi
• kalkulácie potrebného množstva vratných obalov v obehu
• zabezpečenie a kontrola optimálneho množstva vratných obalov na sklade
• inventúra vratných obalov
• návrhy na zlepšenia v obalovom hospodárstve
• je zodpovedný za starostlivosť a údržbu kmeňových dát
• zodpovednosť za vystavovanie logistických reklamácii v systéme SQTS
• pravidelné reportovanie priamemu nadriadenému
• zodpovednosť za dosahovanie výsledkov KPI
• podľa potreby vykonáva i ďalšie činnosti podľa pokynov nadriadeného v rámci druhu práce dohodnutého v pracovnej zmluve
• kooperuje a podieľa sa na zabezpečení dosiahnutia hospodárskych výsledkov firmy

• 13. plat
• ročná valorizácia platu
• možnosť profesijného a osobnostného rastu
• vzdelávanie v odbore
• motivujúce finančné ohodnotenie
• príspevok do DDP
• letný a zimný bonus

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Náš klient je jedným z najväčších nezávislých svetových výrobcov výliskov karosérie, rámov a iných podvozkových konštrukcií. S dynamickou pracovnou silou viac ako 8 000 kolegov na štyroch kontinentoch ponúkame výnimočné príležitosti a možnosti kariérneho rastu.

V Európe je popredným dodávateľom konštrukčných kovových komponentov a zostáv, a zásobuje všetkých renomovaných výrobcov automobilov. Ako dodávateľ kompletného servisu spolupracujeme s našimi zákazníkmi v rôznych fázach výroby vrátane vývoja, získavania súčiastok, zabezpečenia kvality, výroby a dodávky. S rôznorodou kombináciou produktov a zariadení na najvýznamnejších trhoch po celom svete máme dobrú pozíciu na uspokojenie potrieb našich zákazníkov na najvyššej úrovni.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Tvoj profil:

• Min.1-2 roky na podobnej pozícii, skúsenosti s MRP systémom
• dobrý time management
• výborné komunikačné schopnosti
• skvelý tímový hráč

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3523177  Dátum zverejnenia: 11.12.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 1 500 EUR v závislosti od skúseností uchádzača